Seriale

Potwierdzam. Minęło kilka dni od momentu gdy skończyłem, a nadal o nim myślę. Nie mówiąc już o tym, że w uszach gra Nena, A Flock of Seagulls i inne świetne kawałki z epoki synth popu. Dajcie mi drugi sezon.
tylko Black Mirror moze jeszcze zagrozic
Narcos i Stranger Things slabo, a Gra o Tron tez bez rewelacji
o reszcie nawet nie warto wspominac
 
kozak ;)dobra epopeja sie z tego zrobilem, z biednych cyganow do ostatniego ujecia.
 
comment_zpueDvkmkZ5uvqInCRgr2ISA5o1FHBPO,w400.jpg

Netflixowy Achilles. :stevecarell:
 
Mordunie, widzieliście gdzieś linki do HQ wersji 5 odcinka 5 sezonu wikingów? Coś się stanęło i znajduję same poniżej 1GB. Wersja bez lektora
 
Co myślisz o wznowieniu The Office bez Michaela?
Sam nie wiem. 2 ostatnie sezony co prawda nie były złe, ale odczuwalny jednak był brak Michaela. Teraz jeszcze czytałem gdzieś, że Dwighta też może nie być... Z sentymentu mógłbym obejrzeć, ale jeśli byłaby naprawdę lipa to niech dadzą sobie spokój z dalszą produkcją.

Nie zawsze kontynuacja po latach czegoś wybitnego odnosi sukces, patrz Ojciec Chrzestny III ::clintdis::
Podsumowując to jeśli poziomem będzie przynajmniej na równi z 2 ostatnimi sezonami to chętnie będę oglądał, jeśli będzie znaczenie odbiegał od poprzednich to niech nie rozmieniają legendy na drobne.
 
Last edited:
@Cactus krolu zloty, jako, ze nie ogladalem tego Peaky Blinders a widze, ze wiele osob tu sie podnieca i ma on bardzo dobre oceny na portalach branzowych. Prosilbym o pierwszy sezon, tyle, ze jest taki maly myczek, z wtopionymi napisami, moga byc po angielsku. Z doswiadczenia wiem, ze gdy grane sa akcenty z wysp(np Love/hate) to zamiast katowac sobie banie przysluchujac sie jak pojebion i rozumiejac piate przez dziesiate wole wyjatkowo miec te napisy, takze Peaky Blinders sezon pierwszy z wtopionymi napisami, najlepiej angielskimi, no ewentualnie moga byc polskie jesli mozna. :smile:
 
@Cactus krolu zloty, jako, ze nie ogladalem tego Peaky Blinders a widze, ze wiele osob tu sie podnieca i ma on bardzo dobre oceny na portalach branzowych. Prosilbym o pierwszy sezon, tyle, ze jest taki maly myczek, z wtopionymi napisami, moga byc po angielsku. Z doswiadczenia wiem, ze gdy grane sa akcenty z wysp(np Love/hate) to zamiast katowac sobie banie przysluchujac sie jak pojebion i rozumiejac piate przez dziesiate wole wyjatkowo miec te napisy, takze Peaky Blinders sezon pierwszy z wtopionymi napisami, najlepiej angielskimi, no ewentualnie moga byc polskie jesli mozna. :smile:
Nie mogę namierzyć z wtopionymi, wrzucić oryginał i osobno sobie napisy ogarniesz?
 
Nie mogę namierzyć z wtopionymi, wrzucić oryginał i osobno sobie napisy ogarniesz?
poczekaj chwilke bo oryginal juz mam z napisami, tyle, ze nigdy nie wtapialem bo nie musialem tego robic. Te wtapianie trwa dluzszy czas? sciagnalem programik i cos mi sie tu niby wtapia tylko dosyc dlugo to trwa, to normalne?
 
poczekaj chwilke bo oryginal juz mam z napisami, tyle, ze nigdy nie wtapialem bo nie musialem tego robic. Te wtapianie trwa dluzszy czas? sciagnalem programik i cos mi sie tu niby wtapia tylko dosyc dlugo to trwa, to normalne?
Ja tam nie wiem, nie wtapiałem nigdy :lol:
@lugasek może.
 
Back
Top