Seriale

Rick and Morty zdecydowanie na plus.
The Killing w wersji US jest fenomenalne, wystarczy że odkopiesz posty z tego wątku ;)
Parki mają formule podobna do The Office, ogólnie bardzo fajny serial ale do Biura nie ma startu.

Także moja rada, wszystkie po kolei xD
Za ten pierwszy też mam zamiar się zabrać. The Killing US polecam, a Parki po średnim pierwszym sezonie okazują się naprawdę dobrą produkcją, więc również polecam.
Jeżeli szukasz serialu komediowego to koniecznie obczaj The League, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś. Mistrzostwo.
 
To może inne pytanie czy jest jakiś serial jeszcze lepszy od tych wymienionych? Widziałem już prawie wszystko ale kto wie może coś przegapiłem.

Zależy czego szukasz i co już oglądałeś, choć będzie ciężko coś polecić jak widziałeś już "prawie wszystko ;)
Jeśli chodzi o komedie to wspomniany przez @cruor The League do tego It's Always Sunny in Philadelphia, Community, It Crowd, Silicon Valley czy Galavant dla mnie wszystkie biją na głowę Parki. Ze wskazaniem na Always Sunny bo to serial, który traktuje na równi z Biurem.
 
To może inne pytanie czy jest jakiś serial jeszcze lepszy od tych wymienionych? Widziałem już prawie wszystko ale kto wie może coś przegapiłem.
mozart in the jungle, dla mnie w moim top, poza tym wszystkie seriale z wysp z wyzsza ocena niz 7, ale moze dlatego, ze duzo bardziej cenie seriale z wysp.
 
Chyba się skończył handel netfliksami na allegro za parę złotych. Na to wychodzi...
Moje jeszcze jest ważne
uz5r89F.png
 
Trzeci sezon Narcos :pray: Zdecydowanie najlepszy sezon, świetne "odbicie" po przeciętnym drugim. Jedyny minus to..

To brak scen z nagą Marią Salazar. Wiem, że była scena seksu z Miguelem, ale ona zasługiwała na ukazanie jej wdzięków w pełnej okazałości :evil:
 
Trzeci sezon Narcos :pray: Zdecydowanie najlepszy sezon, świetne "odbicie" po przeciętnym drugim. Jedyny minus to..

To brak scen z nagą Marią Salazar. Wiem, że była scena seksu z Miguelem, ale ona zasługiwała na ukazanie jej wdzięków w pełnej okazałości :evil:
jak dla mnie historia pablo o wiele ciekawsza, ale wiekszosc znala ja od poczatku do konca, tutaj wszedl dobry serial na wysokim poziomie, gdzie nieliczni znali koniec, dlatego dla mnie tez najlepszy 3.
 
Back
Top