Seriale

Jestem w trakcie 5 sezonu Parks and Recreation - prawie tak dobre jak The Office - i ilekroć pojawia się Ron Swanson mam skojarzenie z @Jakub Bijan :) Kuba pokochałbyś tą postać, jest stworzona dla Ciebie
Mówisz, że dobry wariat? :D Muszę zalookać zatem.
 
Mówisz, że dobry wariat? :D Muszę zalookać zatem.
indeks.jpg
 
Skończyłem drugi sezon The Wire i zgadzam się, że trochę słabszy od pierwszego, ale i tak jest mistrzowski. Ma coś w sobie ten serial, jeszcze dzisiaj zabieram się za trzeci sezon :boss:
 
Obejrzałem sezon Stranger Things i jako miłośnikowi książek Kinga, bardzo mi się podobał.
Polecacie coś nowego?
 
Panowie, jesteście niesamowici! @Mes_ @MuraS
Zaliczyłem dwa sezony od strzała i jestem w połowie trzeciego :D
Ron Fuc*ing Swanson to najlepsza postać, jaką wykreowała telewizja (może poza Januszem Traczem). Nawet Cersei
po zabiciu Wróbla
nie jest taka cool. Zapuszczam wąsy!

[w sklepie ze zdrową żywością] "Nie zamierzam tu niczego kupować. Traktuję wizytę tutaj tak, jak ludzie traktują wizyty w ZOO." - majstersztyk.
 
Panowie, jesteście niesamowici! @Mes_ @MuraS
Zaliczyłem dwa sezony od strzała i jestem w połowie trzeciego :D
Ron Fuc*ing Swanson to najlepsza postać, jaką wykreowała telewizja (może poza Januszem Traczem). Nawet Cersei
po zabiciu Wróbla
nie jest taka cool. Zapuszczam wąsy!

[w sklepie ze zdrową żywością] "Nie zamierzam tu niczego kupować. Traktuję wizytę tutaj tak, jak ludzie traktują wizyty w ZOO." - majstersztyk.

Świetna była ta scena, Ron to najprawilniejsza morda w świecie seriali ever :D Cieszy mnie, że Ci się spodobało

Parki są dobre, ale zdecydowanie bardziej wolę The Office.

Nie zdecydowanie ale zgadzam się. The Office to arcydzieło, a postać Dwighta Shrute jest przekurwafenomenalna - scena w której patroszy manekina na kursie pierwszej pomocy to poezja :D
 
Skończyłem drugi sezon The Wire i zgadzam się, że trochę słabszy od pierwszego, ale i tak jest mistrzowski. Ma coś w sobie ten serial, jeszcze dzisiaj zabieram się za trzeci sezon :boss:
On ma w sobie to, że to najlepszy serial w ogóle i wątpię żeby kiedyś zrobili coś na tym poziomie. Ale fakt 2 sezon najsłabszy.

Pamiętam jak pierwszy raz oglądałem to na początku się trochę męczyłem i se zrobiłem po 3 odcinkach pół roczną przerwę bo nudne :lol:
 
Last edited:
Nie zdecydowanie ale zgadzam się. The Office to arcydzieło, a postać Dwighta Shrute jest przekurwafenomenalna - scena w której patroszy manekina na kursie pierwszej pomocy to poezja :D

Przekonałeś mnie, robię 3 powtórkę.
 
Last edited:
Ja niedawno skończyłem oglądać chyba z 5 raz. The Office to 10/10 w praktycznie każdym aspekcie.
 
Ale brytyjskie czy amerykańskie? Bo chyba byly 2 wersję o ile coś nie pojebałem?

Brytyjska też fajna bo jest tam Ricky Gervais, ale piszemy o wersji US - moje TOP 3 seriali komediowych, dla mnie tylko Sunny in Philadelphia i pierwsze sezony Arrested Development są równie dobre.
 
Są gdzieś może polskie napisy do 2go odcinka Power? Oczywiście mowa o trzecim sezonie.
 
Jestem po 5 odcinku 3 sezonu The Wire (Avon wychodzi z więzienia). Mogę tylko powiedzieć jedno o tym serialu - jest kurwa genialny.
 
Głupie. BB to pospolite gówno przy The Wire
Podyskutowałbym, gdyby w końcu udało mi się obejrzeć do końca pierwszy odcinek The Wire, bo jak do tej pory przysypiałem w połowie.... Aczkolwiek nie skreślam go, bo podobnie miałem z The Sopranos - wkręciłem się dopiero pod koniec pierwszego sezonu, ale jak już do tego doszło to wkręciłem się naprawdę mocno. Z The Wire pewnie prędzej czy później też się uda.
Aczkolwiek i tak uważam, że nazywanie BB pospolitym gównem to grube przegięcie.
 
Od chwili zakończenia BB nie rozmawiam o tym serialu. A The Wire to najlepszy serial ever.

Ja nie mam z kim rozmawiać o The Wire bo nikt tego nie obejrzał ;p

Dla mnie osobiście : Breaking Bad, Kompania Braci, True Detective to najlepsza trójka.
 
Ja nie mam z kim rozmawiać o The Wire bo nikt tego nie obejrzał ;p

Dla mnie osobiście : Breaking Bad, Kompania Braci, True Detective to najlepsza trójka.
W sumie nie oglądaj. Po finałowej scenie The Wire miałem wrażenie, że lepiej napisanego i zrealizowanego serialu nie obejrzę. Od 8 lat borykam się z tym faktem. Nic nie jest porównywalne. Nic nie jest na takim poziomie. Nie ma i pewnie nie będzie lepszego serialu.
 
Odpadlem na 2 sezonie BB, wszyscy naokoło zachwalali jaki jest świetny, a mnie po prostu znudził. Może miałem za wysokie oczekiwania. Natomiast The Wire to Top1 - serial doskonały
 
Back
Top