Sergey Kharitonov w Strikeforce ?

Tjo

Moderator
Cohones
Sergey Kharitonov w Strikeforce ?


Na rosyjskim serwisie valetudo.ru pojawiła się dziś wiadomość jakoby Strikeforce planowało podpisać kontrakty z dwoma zawodnikami Golden Glory. Poniżej tłumaczenie newsa.


02.jpg


„Źródło bliskie teamowi Golden Glory podało informację, że Strikeforce zainteresowane jest zatrudnieniem zawodników holenderskiego klubu. Rozmowy w tej sprawie nie zostały jeszcze zakończone, ale Strikeforce interesuje się rosyjskim fighterem – Siergiejem Kharitonovem i bratem Alistaira Overeema – Valentijnem. Umowa jest bliska podpisania i najprawdopodobniej będzie oficjalnie ogłoszona w przyszłym tygodniu.”
 
Szkoda, że teraz praktycznie pod koniec kariery tego zawodnika - walki mogą być dobre jak na drugą ligę wagi ciężkiej
 
on jest jak "syberyjska zima" ;). Pamięta ktoś całość porównania użytego przez Janisza ?
 
Strikeforce zainteresowałoby się lepiej polskimi zawodnikami,a nie Valentijnem.
 
Bas Boon to sprytny menadżer i powoli zaczyna wykorzystywać Strikeforce tak jak robi to M-1. Jestem ciekaw czy tak jak Rosjanie nie powiedział po prostu Alistair będzie u was walczył, ale w zamian chce miejsca dla Bahadurzady, Valentijna i Kharitonova.
 
Venom, fakt bardzo mozliwa opcja. Choc swoja droga, to np. Dabrowski rozjechal wrecz starszego Overeema, a i tak ten rozjechany trafia do SF. Czasem takie sytuacje ostro mnie irytuja. Zreszta podobnie po protekcji bylo pewnie z Pokrajacem w UFC.
 
Z rozjechaniem to myślę, że przesada. Tak czy siak, nie zasługuje na bycie w rodzinie Strikeforce. Inna sprawa, że to zawodnik jakby nie było z nazwiskiem i efektowny. Co do Siergieja to fajnie, że w końcu gdzieś go zobaczymy.
 
Bracia to zawsze byl dobry towar marketingowy. Emelianenkowie, bracia Rua, bracia Nogueira. Z tego punktu widzenia to dobry ruch.
 
Back
Top