Senegalskie zapasy

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Yekini vs. Bombardier NA ŻYWO!


http://www.sunu-tv.com/online/index.html


Yekini to niepokonany mistrz Lutte, a dla tych co wiedzą co i jak zdają sobie sprawę jak niesamowicie trudno jest nie przegrać na takich zasadach. Jego bilans to 18-0-1, to ten z włosami.


Bombardier przegrał już z nim dwa razy ale do trzech razy sztuka, co nie? Bilans Bombardiera to 15-5, walczy w niebieskich portkach.
 
Yekini to niepokonany mistrz Lutte, a dla tych co wiedzą co i jak zdają sobie sprawę jak niesamowicie trudno jest nie przegrać na takich zasadach. Jego bilans to 18-0-1, to ten z włosami.

Mógłby ktoś przybliżyć te zasady?
 
Jeśli jakakolwiek część twojego ciała poza stopami dotknie podłoża, przegrywasz.


Dla tych, którzy nie widzieli walka jest już na youtube (ach, gdyby tylko mniejsze organizacje MMA tak sprawnie wrzucały materiały do netu jak Senegalscy internauci...). Bombardier trochę przycisnął Yekiniego ale był zbyt blisko granicy ringu by tą przewagę wykorzystać a zakończenie to naprawdę dobre wycięcie nogi przez niepokonanego mistrza.


 
Niezłe byki na oko 150 kg + co najmniej.Do Japonii na freak show się nadają dobrze.
 
Yekini za rewanż z bylym mistrzem Tysonem w kwietniu 2010 dostał 150 000 euro (po przeliczeniu z franków CFA). Wydaje mi się, że wygrany wczorajszej walki mógł zarobić jeszcze więcej ale nie mogłem znaleźć dokładnej kwoty.


Obydwaj ważyli 130 z hakiem.
 
(ach, gdyby tylko mniejsze organizacje MMA tak sprawnie wrzucały materiały do netu jak Senegalscy internauci...)
W Polsce też trafiają się czasami tacy dobrzy ludzie :)
 
No nie dziwne, że tyle kasy, jak tam cały stadion murzynów jest? Pewnie każdy rzucił po parę pieniążków i jest hajs. :D + sponsoring od Orange. :D
 
Mała prywata: Popełniłem na blogu mojego dobrego kolegi (i dawno temu przed Roylerem fotografa, którego zdjęcia pojawiały się przy kilku okazjach na naszym portalu) tekst o pieniądzach w senegalskich zapasach. Jeśli kogoś interesuje to zagadnienie to zapraszam na http://dzialzagraniczny.wordpress.com/ i generalnie polecam śledzenie tego bloga jak ktoś lubi czytać o tym co się dzieje w odległych zakątkach świata.
 
he niezle podsumowanie tego artykulu TJ;)
moze trzeba puscic cynk tu i owdzie...
i menadzerowie pana p. zorganizuja jakis kolejny debiucik;)
 
Back
Top