Scottish Warrior - Paul Reed Highlights

Jakby ktoś chciał posłuchać sobie tą nutkę, to zaktualizowałem opis, tam jest link do utworu :-) Dzięki :-)



@Madzer



wydaje mi się, że gdybym miał dostęp do lepszego oprogramowania, to highlight byłby duużo lepszy :) no i dzięki jeszcze raz, że o mnie wspomniałeś Paul'owi :P
 
HL jak zwykle na poziomie. Dogadałeś się już z Reedy'm w kwestii wynagrodzenia? :-)
 
Dzięki :-)



@szady



Hm, powiem tak. Kontaktowałem się z nim na FB. Film był już kilka godzin temu, ale ustawiłem, żeby był niepubliczny, bo chciałem najpierw zobaczyć, jak on to oceni. Napisał, że super i wogóle, no ale sam nie poruszał tego tematu. Niby coś tam kiedyś pisaliśmy na temat wynagrodzenia, ale napisałem mu, że o tym dogadamy się jak zrobię już highlight. No ale dzisiaj nic nie wspominał, a mi samemu trochę głupio zaczynać ten temat. Nie chcę pieniędzy, to moja pasja. No ale jeśli np. jakąś koszulkę by mi przysłał, czy coś w tym stylu to byłoby fajnie. :-) Ale dla mnie sam fakt, że wybrał akurat mnie do tej roboty, jest dla mnie bardzo ważny i nawet samo to mi wystarczy. :-)



@reedy



Thanks for choosing me to do this job. :-)
 
@mrfreakz - liczę, że się przypomni przy odpowiedniej okazji :D swoją drogą, poszło zapro na FB ode mnie ;)
 
@Madzer



pożyjemy, zobaczymy :) przyjęte ;)



@szady



no nie wiem, okaże się niedługo :) ale mi tam nie zależy jakoś specjalnie na niczym więcej. :)
 
muzyka mi się kojarzy z KSW , HL fajny - to teraz czekamy na zaległą walkę Reeda z Pioskowikiem :)
 
Wiesz, fajnie by było :P ale nie chcę sam tego tematu zaczynać :) myślę, że jeśli Paul uzna, że na to zasłużyłem, to sam coś zaproponuje :)
 
Good job.



Ps. Ale po 00:46 mogłes dać inną akcję a nie przestrzelenie ciosu i obalenie przez oponenta ;-) ale to jedyna uwaga ;-)
 
Sprawdź maila. Koszulka w podziękowaniu za highlight gotowa do wysyłki.
 
Wszystko fajnie, tylko że u mnie na skrzynce nic nie ma.. :(



Dzięki malinowsky, że tak uważasz :)
 
mrfreakz jak zwykłe dobra robota :) Już myślałem, że Escobar chce ci zlecić highlights niejakiego Sergeja Grecicho, ale jednak nagroda, no i dobrze :)
 
Escobar jak już, to zleciłby zrobienie własnego HL, złożonego z jego najlepszych tekstów podczas wywiadów do epickiej i dramatycznej muzyki. :D
 
Back
Top