Sanchez osrał sie na widok Helda !

Status
Not open for further replies.
GIANT-CRIS-CYBORG-MIESHA-TATE-.jpg


Ps. Co do zamykania i banowania, to wiadomo, że Skóra jest do tego tematem.
Ale @gronostaj widze, chce sie wyróżnić tutaj :dobry:

A w ogóle jest tydzień z Heldem :irish::irish:
 
Jak dziecko ze srogim zespołem downa. Tłumacz mu, że ma czegoś nie robić, bo dostanie karę, a ten i tak włoży rękę w kupę na trawniku. Albo założy nowy bezsensowny temat na cohones
 
Takie tematy to raczej ktoś jak @kaczka41 może zakładać. @gronostaj trochę szacunku.

O , to, to , to....

Przyjebujecie się do mnie, bo to ja temat założyłem.
Zrób sobie sam tę przeróbkę i wrzuć.

A może nie zauważyłeś, że to przy niej pracowałem?? o.O

Ale to chyba jeszcze lepiej.
Kurwa! Held walczy. Ja starałem sie uwypuklić przewage fizyczną Helda , a tu jebią człowieka
<przewijam...>
 
Serio nie da rady jakichś ograniczeń wprowadzić dla naszego szacownego gronostaja? @Grzechu @Cloud anyone?
Tyle syfu to nawet w faweli nie produkują.

Ban też spoko.

W pracy nie mam głosu, ale sprawdzę jak wrócę. Jeśli będzie śmieszne to zostanie. Jeśli nie, to moja kara będzie straszliwa, a uprzedzam, mam bardzo wysublimowane poczucie humoru.
 
W pracy nie mam głosu, ale sprawdzę jak wrócę. Jeśli będzie śmieszne to zostanie. Jeśli nie, to moja kara będzie straszliwa, a uprzedzam, mam bardzo wysublimowane poczucie humoru.

Głos - oryginał.
Śmieszność - uwypuklenie przewagi fizycznej Marcina nad małym Diego.
 
Więcej na swoją obronę nie mam Panie Tomku. Nie robiłem podkładu, bo bałem się ,że prawdopodobnie Twoje wysublimowane poczucie humoru pozostanie niewzruszone na jakiejś niskiej klasy podklad dźwiękowy, zaczerpnięty z innego źródła. Zostawiłem oryginał, gdzie Sanchez mówi, że Marcin pójdzie na dno i wygląda przy tym jak młodszy brat Helda.
 
Więcej na swoją obronę nie mam Panie Tomku. Nie robiłem podkładu, bo bałem się ,że prawdopodobnie Twoje wysublimowane poczucie humoru pozostanie niewzruszone na jakiejś niskiej klasy podklad dźwiękowy, zaczerpnięty z innego źródła. Zostawiłem oryginał, gdzie Sanchez mówi, że Marcin pójdzie na dno i wygląda przy tym jak młodszy brat Helda.

Bardzo ładnie to napisałeś w sensie logicznie, gramatycznie, jako całość. Nie szydzę, mówię poważnie.
Utwierdzasz mnie w przekonaniu jak wysokiej klasy trollolollo jesteś:OK:
Tylko czyje to multikonto?:joe:
 
Wyjebać bo robi syf na forum. Ewentualnie dać mu moderację zakładanych tematów.
 
Komiczne ujęcie :D Idealnie wpisuje się z ostatnią dyskusje w Hyde parku o małych psopodobnych krzykaczach, które sikaja do kuwety :DC:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top