Salim Touahri podpisał kontrakt z organizacją CLOUT MMA

To tak Byku ale to było jakieś 4 lata temu.

Żmij ma wgl zawodników freakowych? Chyba nie - dlatego to ciekawa sprawa - czy to pierwszy jego freak i testuje opcję czy uciekł od Żmija do kogoś kto miał kontakty we freakach.

Bo nie oszukujmy się wbicie takiego nonameowego drewna, które jest bez wygranej (a ta wygrana na ogórkowej gali) od 8 (!) lat do freaków to jest mistrzostwo polskiego managerstwa.

Narkun powinien uronić łzę.
A może clout faktycznie zbiera śmietankę polskiej recydywy i to jest ich pomysł na ten biznes…
 
To jest chyba jakaś forma zabezpieczenia się przez organizatorów tych gal.

chca stworzyć uniwersum jak fame z tym że na chujowych patosach i pseudo prawilniakach bez zasięgów.
Organizator tych gal robi to dla Czeczenów, oni naprawdę nie muszą się bać jakichś kiboli i lokalnych kryminałów i ich zatrudniać.
 
Ten salim co to za gagatek? Internety coś tam mówią o NIESŁUSZNYM aresztowaniu za uszczęśliwianie ludzi proszkiem rozweselającym.
:korwinlaugh: Niesłusznym... Jak zawsze. Bujał się z bojówka Cracovii, Jude Gangiem, oni sporo towaru sprowadzali, hurtownicy.
 
Salim dostał angaż po starych znajomościach?

Clout powoli staje się organizacją gangusów zrzeszającą gangusów.
 
Salim dostał angaż po staruch znajomościach?

Clout powoli staje się organizacją gangusów zrzeszającą gangusów.
Mocna ekipa - ojciec Penisa, Penis, Penis Labryga, ten koksu stręczyciel, Goha znęcanie się nad Ukrem i rodziną, prawilniak Sarara - szacunek dla Marconia za jechanie z tymi ludźmi.
 
Mocna ekipa - ojciec Penisa, Penis, Penis Labryga, ten koksu stręczyciel, Goha znęcanie się nad Ukrem i rodziną, prawilniak Sarara - szacunek dla Marconia za jechanie z tymi ludźmi.
Szachta czyli wafel Denisa z Młodej Elany, Malicha, który miał wyrok 12 lat czyli nie za kradzież batonika.

Buła, zorganizowana grupa przestępcza, handel ludźmi, stręczycielstwo, pobicia na zlecenie, narkotyki.

Labryga to chyba nie gangus, on z tym światem to ma tyle wspólnego, że jest gitem z tiktoka.
 
Ten placław ma zajebistego manago (kogo?) - sportowy emeryt, 4 lata nie walczył w MMA, nazwisko anonimowe dla januszy i młodszych fanów, bez zwycięstwa od 8 lat prawie. rekord chamsko nabity na ogórach, typ po wyrokach za dragi (chłop lata proch w Krakowie żenił) - WELCOME TO THE FREAKFIGHT.

EDIT: W ciemno stawiałbym na Szokera - ale pięknie Izu ustawił po karierze w MMA.


Widziałem zwiastun tego programu... ma tam być nawet "niesławna" Natalia Jaroszek wyjaśniona przez Stano:lol:
A co do Izu jedna super walka do oglądania w boksie z Breazeale'm... skończona na koniec jego nokautem, tyle jeśli chodzi o poważną karierę...:confused::boss:
 
Szachta czyli wafel Denisa z Młodej Elany, Malicha, który miał wyrok 12 lat czyli nie za kradzież batonika.

Buła, zorganizowana grupa przestępcza, handel ludźmi, stręczycielstwo, pobicia na zlecenie, narkotyki.

Labryga to chyba nie gangus, on z tym światem to ma tyle wspólnego, że jest gitem z tiktoka.
No to z tych śmieciów ten Labryga najgorszy.
 
Ale Labryga też przecież siedział, za co nie wiem ale chwalił się że grypsował.
A to nie wiedziałem. Poszukałem na szybko i nie ma żadnego info, s jednym wywiadzie tylko coś wspomniał o wakacjach ale z wypowiedzi wynikało, że był wtedy małolatem.
 
A to nie wiedziałem. Poszukałem na szybko i nie ma żadnego info, s jednym wywiadzie tylko coś wspomniał o wakacjach ale z wypowiedzi wynikało, że był wtedy małolatem.

Tak, z Penisem się kiedyś przekrzykiwali który jest większym gitem.
 
Back
Top