Saleta vs Najman na KSW 14?

Matt

Jungle Fight
Featherweight
Na najbliższej, wrześniowej gali KSW Przemysław Saleta zmierzy się z Marcinem Najmanem w formule MMA - czytamy w "Super Expressie". Panowie byli kiedyś przyjaciółmi teraz podobno się nienawidzą.

- Mam dość walki na słowa, dlatego wyzywam Najmana na pojedynek. Jeśli ma honor, niech wyjdzie do ringu. - mówi Przemysła Saleta.

Były mistrz świata w kick-boxingu i Europy w boksie w pojedynku obawia się tylko tego, żeby sobie nie uszkodzić stopy, gdyż zamierza po tej walce wystartować w maratonie, a później w dwa miesiące objechać Australię na motocyklu.

- Ja pomogłem Najmanowi zacząć jego śmieszną karierę sportową, więc teraz do mnie należy obowiązek zakończenia jej. Nie mogę się już doczekać. - kończy swoja wypowiedź Saleta.

Zapowiada się więc bardzo ciekawa gala, w której w bezpośrednim starciu spotka się nie tylko Saleta z Najmanem, ale również Mariusz Pudzianowski z Pawłem Nastulą.

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/dosc-walki-na-slowa-saleta-i-najman-w-ringu,1,3236513,wiadomosc.html

Jest to potwierdzony pojedynek? orientuje sie ktoś? :D
 
Piszą o tym na sportfanie i wychodzi na to, że na jakieś 70% dojdzie do takiego pojedynku.


Saleta winner, ale to będzie śmieszna walka. :D
 
Chyba jeszcze nie potwierdzony poza tym Saleta nie ma nerki.
Dopuszczą go do walki?
 
Masakra, ale napewno bedzie wesolo, bad blood gwarantowany :D


PS. Swoja droga to kiedys juz slyszalem o mozliwosci takiego pojedynku, ale to bylo na prima aprillis :D
 
mogą taką walkę rozreklamować jako "najbardziej gówniana walka w historii KSW" albo pojedynek "kaleka versus beztalencie"
 
Hahahahahaha, komentarz na wp: "NAJMAN WYGRA PRZECIEZ SALETA NIE MA JEDNEJ WONTROBY..." ortografia nie zmieniona. :)
 
Miazga, zwlaszcza z mozgu kolesia ktory to pisal :D


kubekk, Houston Alexander tez oddal nerke swojej corce i potem walczyl w UFC.


A wracajac do najwazniejszej czesci - oby saleta dal KO Najmanowi.
 
Wiekszość komentarzy takich że Saleta nie ma wątroby to są prowakacje.
Najman już ma gówno w majtach.

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/najman-ja-wcale-nie-chce-tej-walki,1,3236964,wiadomosc.html
 
No i jednak:

"Wirtualna Polska" jako pierwsza dowiedziała się, iż Marcin Najman zdecydował się na walkę z Przemysławem Saletą w formule MMA! Zawodnik poinformował nas o tym i w specjalnym liście przesłanym do naszej redakcji zdradził powody swojej decyzji.

Przypomnijmy, że po Najman na łamach naszego portalu twierdził, iż nie jest zainteresowany walką z Saletą. Po publikacjach w poniedziałkowej prasie zdecydował się jednak przyjąć wyzwanie Salety. Do walki może dojść na wrześniowej gali Konfrontacji Sztuk Walki.

***
"Przemku, w dzisiejszym Super Expresie twierdzisz, że się panicznie boję... Jeżeli już, to bardziej o ciebie. Twierdzisz, że jestem bity... Jestem dwukrotnym wicemistrzem Polski w kickboxingu. Stoczyłem 17 zawodowych walk bokserskich, z czego 13 wygrałem.

Przegrałem swój debiut w formule MMA z Pudzianem, na gali KSW. Z tego nie będę się tłumaczył, może w przyszłości dostanę rewanż. Twierdzisz, że płaciłem za swoje bokserskie walki... Tak, ale celowo zapomniałeś dodać, że zarówno za te, które wygrałem, jak i za te, które przegrałem. Bo w boksie sam byłem swoim promotorem. Tak jak bracia Kliczko płacą swoim rywalom. Tak jak ty płaciłeś swoim rywalom za walki w formule K1,bo sam te walki organizowałeś.

Ja wiem, że twoja operacja nie powoduje żadnych ograniczeń. Są ludzie, którzy rodzą się z jedną nerką, są też tacy, którzy rodzą się z trzema. Obawiam się tylko, ze ludzie mogą tego nie wiedzieć. Nie chce z Tobą walczyć, ale po tym co, powiedziałeś, nie pozostawiasz mi jednak wyboru. Pokażesz zaświadczenie od lekarza, że możesz uprawiać sport na poziomie zawodowym (co będzie formalnością) i walczymy!

Kto z nas wygra, nie wiem. To jest tylko sport, który zdążył mnie już nauczyć pokory. Jeżeli wygram, będę chciał rewanżu z Pudzianem. Jeżeli przegram, pozostanie mi zawiesić rękawice na kołku".

Marcin Najman

opracował Artur Mazur, Wirtualna Polska

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Najman-przyjal-wyzwanie-Salety,wid,12342545,wiadomosc.html
 
Publicity zrobione-teraz jeszcze troche bad blood w wywiadach i na konferencjach. Mysle ze spokojnie KSW moze organizowac 14-stke na stadionie Slaskim poniewaz wszyscy beda chcieli zobaczyc jak Przemek bije zlego Najmana-i jak sie okaze Maciek i Martin moga spac spokojnie poniewaz gala znow sie sprzeda (nawet bez Mariuszka).Jak dla mnie bomba :)
 
zal w ogole ze ktos o tym pisze, moze zrobia jeszcze w tym ksw freakshow saleta z najmanem na pudziana...... moim zdaniem dno, a jestem pewien ze i tak walki nie bedzie... do mmarocks - nie zasmiecajcie sobie strony takim gownem
 
lepsza taka walka, niż Kulak-Najman, gdzie różnica wagi i doświadczenia była ogromna. tutaj mamy dwóch zawodników, o
takim samym bilansie i zbliżonych gabarytach. bravo dla KSW!
 
Nie sadze by ktokolwiek z tego forum traktowal to wydarzenie w kategorii sportowej (oprocz mojego przedmowcy oczywiscie) :P Posuniecie marketingowe na duzy plus-oprocz tej walki wieczoru ;) beda jeszcze Blachowicz,Kulak oraz turniej wiec bedzie co ogladac.
 
haahahahahahahhaha ,,To jest tylko sport, który zdążył mnie już nauczyć pokory'' czyli motywacja wewnętrzna =jest zeru ,,To jest tylko sport'' heheheheheehe ale z tym że uczy pokory zgadzam się w 100% ;)ciekawe czy chce wygrać tą walkę z Saletą :)
 
@BabyFaceKiller


Dlatego nie daliśmy tego na głównej a na forum Cohones które jest trochę lżejsze tematycznie :)
 
na pewno będzie w primetime'ie transmisji w otwartym Polsacie. Znów dobra kasa im wpadnie - patrząc od tej strony dobre posunięcie marketingowe
 
Kij z tym niech "walczą" co innego jak w rozpisce będzie 5 takich pojedynków.
1 taka walka na 10 nas nie powinna ruszać a KSW zapełni halę media znowu będą pisały a przy okazji wspomną o paru prawdziwych gladiatorach:)

Ale jestem tego samego zdania żeby nie zaśmiecać porządnej strony o MMA takimi kwiatkami:)
 
Jeżeli main event, to tylko jeden z dwóch, ale nie sądzę. mam Nadzieję, że panowie od KSW, zaczną sami szanować rozdawane przez siebie pasy i na KSW 14 walką wieczoru będzie walka o pas (pewnie Olivi albo Kułaka). Co prawda, na 13 walką wieczoru była walka o pas, ale ten pas Mameda trzeba chyba traktować raczej jako "pas honorowy" czy coś takiego.


Aha, no i fota Testosterona na głównej świetna ;).
 
nie sądzę żeby to był main event, raczej freak show między normalnymi walkami.
 
Jeden i drugi to jebany celebryta i zarazem leser. Wiem z pewnego źródła, jakie ma podejście Najman z Saletą. Najman "trenował" z Kostkiem a Saleta z Cieplakiem. Rzecz w tym, że nie zdają sobie sprawę czym jest MMA, jak wiele trudu trzeba włożyć w przygotowania.
 
Back
Top