Saidov i Orłowski na Shooto Chicago Collision VI

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
shootojuliste_min.jpg


Jak podaje oficjalna strona organizatora, Aslanbek Saidov (6-2, nr 3 w rankingu PL) oraz Wojciech Orłowski (3-4) wraz z uprzednio ogłoszonym Łukaszem Jurkowskim wystąpią na dość ciekawie obsadzonej gali Shooto Chicago Collision VI, która odbędzie się 27.11 w fińskim Lahti.
Rywalem czeczeńskiego wojownika z Arrachionu Olsztyn w wadze -76kg będzie solidny Markus Niskanen (6-2). Ten balansujący pomiędzy dywizją leką a półśrednią zawodnik posiada w rekordzie cenną wygraną nad znanym u nas Juha-Pekką Vainikainenem. Z pewnością będzie to ciekawe starcie.
Z kolei rywalem Gentlemana będzie inny Fin, Saku Heikola (1-1). Ten pojedynek odbędzie się w kat. -91kg.
Będzie ogień!!!
 
zeby Orlowskiego brac za granice to bezsens naprawde mamy kupe lepszych fighterow
 
po koleżeńsku pchają tego Wojtka gdzie się da, sam zawodnik najbardziej emocjonujące ma wyjścia na RING
 
Po tym co pokazał na KSW FC przegrywając z takim leszczem, to ja się dziwię, po co on tam jedzie.
 
widząc niusa pomyślałem "no nieeee Orłowski!!??", ale nie chciałem być niemiły;p
przynajmniej wy sie nie bawicie w przebieranie słówkami
 
Back
Top