Rzucony ręcznik. Adam Kownacki przegrywa czwartą walkę z rzędu w ringu (WIDEO)

Był jeden taki Polak lubiłem go oglądać kategoria nie ta ale na jego styl mówili " WOLAKA STYLE" dobrze szedł do przodu ale tylko tyle
Paweł Wolak "Wściekły Byk" też pracował na budowie jak Adam, urodził się także w Polsce i jako dziecko wyemigrował z rodziną do USA. Karierę skończył dość szybko po porażce na pkt 10 rund z Delvinem Rodriguez'em w 2011 r. w wieku 30 lat po 7 latach na pro i 32 walkach.

Przegrał z MŚ Ishe Smith (08 r) MŚ IBF jr średniej (13) i uczestnika bokserskiego reality show The Contender z 01 r, a pokonał Yuri Foreman'a [34-4] (11 r) MŚ WBA jr średniej (09-10) który stracił go z Cotto, a w 17 r przegrał walkę o pas WBA z Larą.

A pierwsza walka z Rodriguez'em skończona remisem po 10 r była uznana za walkę 2011 r wg. Boxing Writers Association of America.
Wolak.jpg


Ciekawostka po skończeniu kariery od 2013 r pracuje w więzieniu Rikers Island w Nowym Jorku.
Screenshot_2023-06-26-12-16-06-185~2.jpg
 
Wolak w porownaniu z naszym poczciwym Adasiem był wirtuozem. Przynajmniej sylwetke trzymal. Jakby Adasiowi odjąć balast to nie wiem, czy nie bił by sie w średniej:). Wiem, boks to nie kulturystyka ale na miły Bóg 15 kilo sadła tańczące nad spodenkami i ciągnące w dół nie ma nic wspolnego ze sportem!
Średnią to na pewno nie, bo ma jednak 191 cm, ale criuser to kto wie, zależy pewnie od kośca. W latach 2009-10, jak zaczynał ważył już 104-106 kg, a jak wrócił do ringu po 3 latach w 2013 r to już było 119 kg i niestety tak zostało... :confused: :boss:Ciekawie że Andy Ruiz Jr jak debiutował na pro w wieku też 20 lat ważył aż 135 kg!!! przy 183 cm.
 
  • Like
Reactions: jut
Średnią to na pewno nie, bo ma jednak 191 cm, ale criuser to kto wie, zależy pewnie od kośca. W latach 2009-10, jak zaczynał ważył już 104-106 kg, a jak wrócił do ringu po 3 latach w 2013 r to już było 119 kg i niestety tak zostało... :confused: :boss:Ciekawie że Andy Ruiz Jr jak debiutował na pro w wieku też 20 lat ważył aż 135 kg!!! przy 183 cm.
No z tą średnią żartowałem:). Ruiz to swego rodzaju fenomen no i niewątpliwie talent bokserski. Adaś talentu do boksu ma ułamek tego co ma Andy. Obaj są leniwi:).
 
Wolak w porownaniu z naszym poczciwym Adasiem był wirtuozem. Przynajmniej sylwetke trzymal. Jakby Adasiowi odjąć balast to nie wiem, czy nie bił by sie w średniej:). Wiem, boks to nie kulturystyka ale na miły Bóg 15 kilo sadła tańczące nad spodenkami i ciągnące w dół nie ma nic wspolnego ze sportem!
Tyson Fury'emu też sadełko ładnie na boczkach tańczy... :lol: tylko że tam są inne umiejętności +wielki rozmiar (wzrost, zasięg) :boss:
 
No nie aż tak jak u Adasia:). Tyson jest jak ja to mówię: kilkudupny, taka genetyka. Bebzola i cycków takich jak Adaś nie ma :)
Ale na tych szczupłych długich nogach musi nosić te 120-125 kg... :confused: :lol:
Fury jest freakiem genetycznym - antysportowa sylwetka (szerokie biodra, stosunkowo wąskie barki, chude nogi), a rusza się jak sarenka i przy tym korzysta z bycia WIELKIM CHŁOPISKIEM 120 kg+. No i ma niewątpliwie ogromny talent do boksu i naprawdę mega technikę.

Myślę, że w dobrej formie stanowiłby zagrożenie dla każdego zawodnika HW w historii.
 
Adaś jest bardzo sympatycznym człowiekiem, ale nie oszukujmy się jest też grubym ogórem, co utracił swój jedyny atut tj. szczękę, życzę mu jak najlepiej, zdrowia przede wszystkim i odwieszenia na kołek, bo przykro się patrzy.
 
No nie aż tak jak u Adasia:). Tyson jest jak ja to mówię: kilkudupny, taka genetyka. Bebzola i cycków takich jak Adaś nie ma :)
Klasyczny odwrócony trójką, w dupie x2 szerszy niż w barach, bardzo nie wyjściowa fizjonomia ale do boksu się sprawdza, długie łapy. Je dwie paczki czipsów rano budzi się 5kg cięższy ;)
 
Podejrzewam, że to kolejny przykład źle pokierowanej kariery, braku odpowiednich doradców plus zbieranie ciosów dla show w niektórych walkach mimo że moznabyło spokojniej np. Z Areolą
 
Wolak w porownaniu z naszym poczciwym Adasiem był wirtuozem. Przynajmniej sylwetke trzymal. Jakby Adasiowi odjąć balast to nie wiem, czy nie bił by sie w średniej:). Wiem, boks to nie kulturystyka ale na miły Bóg 15 kilo sadła tańczące nad spodenkami i ciągnące w dół nie ma nic wspolnego ze sportem!
Sylwetka kolego nie ma nic do tego wiesz pewnie że mięcho potrzebuje tlenu tłuszcz natomiast nie, nie będę wymieniał zawodników ale pierwszy który mi przychodzi na myśl to Tyson Fury, natomiast co do Pawełka Wolaka to pracował na budowie a na budowie to raczej nie ma otyłych, więc sylwetka już w pracy" się robi" Pozdrawiam
 
Wcale mi go nie żal. Dosłownie cała branża pięściarska mówiła mu, że ma to sadło zrzucić i się podszkolić w technikach czysto pięściarskich. I poprawić zwłaszcza gardę. Dodatkowo nie może sobie ćwiczyć okazyjnie z Millerem i Gianem Villante, tylko iść do porządnego gymu bokserskiego. Gość się śmiał i miał wywalone... no i stało się to co miało się stać. Pozytywna morda, ale sam sobie na to "zapracował". Teraz już jest totalnie na końcu swojej kariery. W sumie skończył prawie jak Szpilka, rozbity, z pasmem porażek i bez pomysłu na siebie. Ale jak to mówią, to wszystko "WINA HEJTERÓW", no bo przecież nie pana sportowca.
 
Sylwetka kolego nie ma nic do tego wiesz pewnie że mięcho potrzebuje tlenu tłuszcz natomiast nie, nie będę wymieniał zawodników ale pierwszy który mi przychodzi na myśl to Tyson Fury, natomiast co do Pawełka Wolaka to pracował na budowie a na budowie to raczej nie ma otyłych, więc sylwetka już w pracy" się robi" Pozdrawiam
Tylko że Adam też kiedyś pracował na budowie... :boss: :lol:
 
  • Bones
Reactions: jut
Najgorsze w tym wszystkim jest to ile on stracil zdrowia, to jest dramat.
Lubie Adama, ale to jeszcze mlody gosc, a strasznie wyniszczony
 
Tutaj obszerny 4 minutowy z skrót z walki Adama, wideo (z 12.52)
Od 4.25 walka Kownacki vs Cusumano

Tyle co ciężkich bomb tutaj przyjął to i tak sukces... że doszło do 8 rundy, bo Szpila to by chyba szybciej padł. :boss:

 
Klasyczny odwrócony trójką, w dupie x2 szerszy niż w barach, bardzo nie wyjściowa fizjonomia ale do boksu się sprawdza, długie łapy. Je dwie paczki czipsów rano budzi się 5kg cięższy ;)
Potem dwojeczka i 5kg w dół:)
 
Sylwetka kolego nie ma nic do tego wiesz pewnie że mięcho potrzebuje tlenu tłuszcz natomiast nie, nie będę wymieniał zawodników ale pierwszy który mi przychodzi na myśl to Tyson Fury, natomiast co do Pawełka Wolaka to pracował na budowie a na budowie to raczej nie ma otyłych, więc sylwetka już w pracy" się robi" Pozdrawiam
ta tylko weź pod uwagę iż Tyson ma 2 metry i może ważyć 120 kilo i wyglądać jak człowiek
Adaś już nie do końca
 
To jest wogole zagadka jak on wygrał kilka walk i nie mam na myśli pobicia szpulki.
Jakby ktoś wziął jego walki i wygumowal jego rece i ring to można by pomyśleć ze chodzi po podwórku z psem kaleka
On się nawet na boki nie giba jak gibon. Idzie z ta głowa do przodu po prostej i nawet wstecznego nie wrzuca. Jak drezyna na torach w prawo i lewo nie istnieje.
Ciekawe ile i co na skakance umi.
Na pewno miał zwolnienie z WF- u na cały rok. Cycki , bebzon to jakies 10 kg które nic nie robią tylko hamują.
Tragedia.
Czytam i przed oczami mam Narkuna :)
 
Czytam i przed oczami mam Narkuna :)
Zapytaj Jarella o suplementację:) Tam tkwi tajemnica Adasia. Wydawał się spoko ziomem ale teraz widać, że już ciśnienia nie trzyma. Wyzywa ludzi, którzy go krytykują. Kiedyś był sympatycznym, fajnym grubaskiem, teraz robi się z niego sfrustrowany wieprz. Nie jestem w stanie tego pojąć, jak można się tak niesportowo prowadzić będąc zawodowcem. Mialem epizod, kiedy przybydlilem 30kg, głowa siadła i pocieszalem sie alko i korytem. Padłem, powstałem i w 3 miechy wróciłem do 108 kg! Można jak się chce!
 
Najgorsze w tym wszystkim jest to ile on stracil zdrowia, to jest dramat.
Lubie Adama, ale to jeszcze mlody gosc, a strasznie wyniszczony
Ja od poczatku widzialem,ze on inteligencja nie grzeszy. Zeby byc mistrzem,trzeba miec troszeczke oleju w glowie.

Waga ciezka jest tak slaba obecnie,ze ubolewamy nad surowym, spasionym ‘zawodnikiem.’ Media bardziej go wykreowaly na zawodnika niz on sam siebie poprzez swoje umiejetnosci.
 
Ciekawe kto go boksu uczył...
Ten chłop nie ma w sobie żadnej autorefleksji, nie próbuje nic zmieniać....
dla niego boks to są głupie wymiany, co właśnie udowodnił.
Czy to Mike Tyson czy Tyson Fury czy Rocky Marciano czy nawet jeszcze dalej Jack Johnson mieli bardzo dobrą kontrolę rąk przeciwnika i obronę, a ten otyły Pan pięściarz nie ma nic.
 
Back
Top