Ruff Ryder BAN?

G

Guest

Guest
Na wstępie proszę o niekasowanie tematu przez parę dni zanim zobaczy go szersza grupa moderatorów i użytkowników.



W temacie " o vblogu Tomka Drwala pochwaliłem jego osobę dodając, że jest przeciwieństwem "obrazliwej Śnieżki" za co dostałem bana od Dzichadosa. Wcześniej zdążyłem zadać pytanie w jaki sposób obraziłem tego zawodnika, niestety wszystko zostało usunięte.



Uzasadnieniem było niby pogardliwe obrażenie zawodnika, co wydaje się kompletną bzdurą z racji tego, że żadne z tych słów nie jest zwyczajnie obrażliwe, a tym bardziej pogardliwe.



Wiadomo, że czy to w mediach TV(Kuba Wojewódzki/Materla) czy to w internecie, od czasu kiedy Mamed nie poszedł do UFC, przestał udzielać wywiadów dla Rocksów i zagrał w reklamie, żartuje się otwarcie na ten temat.



W rozmowe wszedł świeży moderator "Wujek" strasząć banem, na co odpowiedziałem, że odkąd dostał moda, to mu zwyczajnie odjebało, bo wystaczy przeczytać jego wcześniejsze obrazliwe wpisy na innych użytkowników i zawodników.... No ale jak widać wszystko w myśl powiedzenia " zapomniał wół jak cielęciem był".



Ruff Ryder jest moim jedynym kontem z którego piszę od bodajże 5 lat, nie jestem gówniarzem z multikontami zarejestrowany od miesiąca, więć wnioskuję o odblokowanie mnie.



Pozdrawiam



EDIT by Dzihados:



Ruff, nie udawaj, ze nie wiesz, za co jest ban. Nie za Śnieżkę (choć tak, przytyki w stronę Mameda w watku o Drwalu sa dziwne, mimo, ze od ciebie mozna sie tego spodziewac, i drugie "tak", Śnieżka jest ksywką obraźliwą - to bylo prawie zabawne miesiac czy dwa i tyle bylo tolerowane, teraz po prostu jest prymitywne i nudne).



Wyjaśninam innym, bo ty mam nadzieje to rozumiesz, tylko idiote zgrywasz. Ban jest za zignorowanie mojej lagodnej i kulturalnej prosby skierowanej bezposrednio do ciebie, na ktora poswiecilem uzytkowniku drogi moj cenny czas. Mimo, ze ostrzegalem, zebys to wzial na klate, pokrzyczales do mnie jakbysmy co tydzien flaszke razem obrabiali (a przypominam ci: nie obrabiamy).



Wujka i Mameda zostaw w spokoju, bo ban jest za twoja bezczelnosc i chamstwo, za to jak udzielasz sie na forum, a nie jak pewnie wolisz to tlumaczyc sobie i swiatu: cenzura.



Argument o 5 latach, jest w szczegolnosci od ciebie, zabawny. "Panie wladzo, niech pan prawa jazdy nie zabiera, dzis to tylko 2 piwka, wlasciwie to czepil sie mnie pan pierwszy raz, a przeciez ja juz 5 lat mam prawko... ...i co tak razem to zaprzepascimy?"



Twoje mejle pisane do mnie (nazwijmy to delikatnie) w "Ruffowej" konwencji, sprawy nie polepszaja (znow delikatnie)
.




Jesli dalej bedziesz zasmiecal forum z wielu kont to ban zostanie zalozony na wszelkie IP z ktorych logowales sie w ciagu tych 5 lat, a nie tylko na konto.




Naprawde szczerze ci radze: wez to na klate, a po UFC ban zostanie zdjety.




Edit By Dzihados: zdjety, za dobre sprawowanie na zawiasach.
 
Ruff -> Nie kasuję wpisu, tak jak sobie życzysz, ale też nie będziemy o tym samym rozmawiać w dwóch wątkach. Wyjaśnicie sobie z Wujkiem i Dżihadem sytuację i będzie okej. A co do reszty, to zapraszam do Hyde Parku :).
 
Back
Top