Rozwiązanie ankiety Wasz ulubiony zawodnik to?

malinowsky

UFC
Lightweight
Tak jak zapowiadałem po tygodniu trwania ankiety http://cohones.mmarocks.pl/topic/ankieta-wasz-ulubiony-zawodnik-to (no może troche dłużej niż tydzień) głosy zostały podliczone. W przypadku wpisania dwóch zawodników brałem pod uwagę tego pierwszego. Liczyłem polskich zawodników lecz co do nich powstanie na dniach osobna ankieta.



A więc wasze głosy (łącznie 108) wyglądają tak:



1. Mirko "CroCop" Filipović- 11 głosów,



2. Fedor Emelianenko- 10 głosów,



3. Mauricio Shogun Rua, Nick Diaz- 7 głosów.







Pozostałe:



Anderson Silva, GSP-6 głosów,







JDS, Lyoto Machida, Jan Błachowicz, Fabricio Werdum-4 głosy,







BJ Penn, Forrest Griffin, Chael Sonnen, Frank Mir, Wanderlei Silva-3 głosy,







Cain Velasquez, Mayhem Miller, BigNog, Evans, Belford-2 głosy,







Overeem, Serra, JJ, Kosheck, Soszyński, Chalidow, Lesnar, Alves, Hendo, Bader, Cerrone, Saki, Rampage, Edgar, Hunt, Arona, Rickson Gracie, Kharitonov, Mittrione, Carwin, Aldo- 1 głos.







Tak więc jak widac legendy dobrze się trzymaja:-) Dzięki za każdy głos, kolejne ankiety juz niedługo.
 
hmm... ciekawe na początku jak śledziłem Fedor miał mało głosów a tu prosze, jednak sie trzyma :)
 
Większość forumowiczów to pewnie z czasów Pride, patrząc na pierwsze trzy miejsca w ankiecie:-)
 
Big Nog tylko 2 głosy ? Jestem zawiedziony. Kto jeszcze oprócz mnie głosował na niego ? Niech uścisnę mu dloń :-)
 
hm, tak się zastanawiam - 108 głosów łącznie, ciekawe ilu użytkowników liczy forum - wiecie, jaka była frekwencja:-)
 
Można zrobić ankietę i wyłonić najbardziej nielubianego zawodnika czy to w polsce czy w ogóle (Najman się nie liczy ;p)
 
wydawało mi się, że na Caina więcej osób głosowało:P no ale ok, nie chce mi się liczyć:)
 
@Zelboys06



@pejaa86



To jest nas 3, bo ja też głosowałem na Belforta:-)



Radzę jeszcze raz przeliczyć głosy:-)
 
Mirko występem w programie "Śpiewaj z Barry'm" zapewnił sobie wygraną :)
 
Back
Top