Ronda Rousey o Cris Cyborg

Klainsztain

Brutaal
Featherweight
403257_236489156427143_101204036622323_512426_2050335603_n.jpg



Ronda Rousey @ Cyborg "you don't just have a dick, you are a dick for posting that picture of Gina, you cheater. Wow Cris Cyborg aka Lou Feriggno has no fucking class. I can't believe this idiot, after they prove she cheats and that she's half man she still talks shit."

No, to się nam w kobiecym MMA rozkręciło :P Nie interesowałem się walkami kobiet ale teraz chyba zacznę, szczególnie Rondy (tak to się odmienia?).

Screen oraz cytat z MMA Discussion.
 
Nie zaglądałem, jak tak, to można skasować czy coś, patrzyłem tylko po tematach czy nic podobnego nie ma, mój błąd.
 
Jak typowe baby, nagadać i obgadać :D wcale bym się nie zdziwił jakby w gronie swoich przyjaciółek, obgadywały "koleżanki" z którymi spotkały się w oktagonie - "Widziałaś ten jej lakier do paznokci? Okropny. Popatrz jakie odpryski na paznokciach mi sie porobiły od lania jej przebrzydłej mordy" :P
 
Jakby ktoś nie uczył się angielskiego, czy coś, postaram sie przetłumaczyć na tyle na ile pozwalają mi moje umiejętności:



Ronda Rousey @ Cyborg "you don't just have a dick, you are a dick for posting that picture of Gina, you cheater. Wow Cris Cyborg aka Lou Feriggno has no fucking class. I can't believe this idiot, after they prove she cheats and that she's half man she still talks shit."



Ronda Rousey @ Cyborg "nie tylko masz fiuta, ty jesteś fiutem za opubikowanie tego zdjęcia Giny, oszustko. Wow, Cris Cyborg aka Lou Feriggno nie ma klasy (nie ma żadnej pieprzonej klasy, jakby bardziej dosłownie to brać). Nie mogę uwierzyć tej idiotce, bo tym jak dowiedziono że oszukuje ten półfacet wciąż mówi takie gówno"



Proszę ewentualnie o poprawkę, angielski na poziomie gimnazjum, więc szału nie ma, choć mam nadzieje że w miarę kontekst całej wypowiedzi przedstawiłem.
 
Wow, nie wiedziałem, że Gina była aż tak rozbita... Cyborg się przejechała, chyba chciała mieć nową koleżankę ale jej nie wyszło. Ronde coraz bardziej lubię, porządna babka...
 
Ja początkowo myślałem że to fotomotaż :-) jeżeli naprawde tak wyglądała to nie dziwie sie jej że sie nie spieszy do powrotu na ring czy oktagon
 
Ronda ma racje ale wydaje mi się że ta roczna dyskwalifikacja Cyborg ją troche ośmieliła do takich tekstów.



Swoją drogą teraz pan cyborg będzie musiał zarobić na rodzine chętnie bym go widział na KSW z Moksem lub Saidovem.
 
Back
Top