ring lepszy niż klatka - przykłady

Pisałem z lekkim przymrużeniem oka ;)
Rzecz jasna zgadzam się z tym co napisałeś.
 
fusel - Jak chcesz to możesz nawet płakać ze śmiechu :)

Główny argument jaki słyszę odnośnie tego że nie ma soccer kicków i stompów w klatce to to że leżącemu zawodnikowi, właśnie przez klatkę trudno jest ich unikać, ponieważ nie może uciekać poza liny. Poza tym wydaje mi się że mimo wszystko kopanie zawodnika w głowę jak leży pod siatką da inne efekty niż kopanie go po głowie jak leży na ringu.
Nie pisałem w tym kontekście w którym to zinterpretowałeś. Więc wiesz...

Ja nie jestem wrogiem klatki i nie uważam że ring jest szlachetniejszy. Uważam z kolei że dopowiadanie i nadinterpretowanie nie są szlachetne wcale :P
 
Jezu, naprawde nie wiem, jak sie odniesc do tych bzdur. Kto tak mowi, ten glowny argument, ktory slyszysz? Ze nie mozna uciekac, a co to MMA, czy zabawa w berka? Wlasnie dobrze, ze nie byloby sciemniania, w postaci ucieczek za ring. Jak gosc zostal by zapedzony w kozi rog i przyjmowalby soccery, to by mial jedno wyjscie, odklepac jak najszybciej,ewentualnie jeszcze sedzia by wtedy przerywal walke, gdyby widzial niemoznosc kontynuowania walki przez zawodnika. Argument o tym, ze klatka jest mniej odpowienia traci o lekka glupote.
Na koniec, o jakich efektach mowisz, odnosnie tego ze zawodnik jest kopany pod siatka, czy na ringu. Chodzi Ci o efekty estetyczne, czysto wizualne, czy moze sportowe, bo jesli te ostatnie to daruje sobie dalsza dyskusje z Toba na ten temat.
 
@lucifer


Bez obrazy, ale argument przeciwko soccerkickom w klatce, że w ringu można oszukiwać uciekając przed tymi technikami po za liny jest delikatnie mówiąc bez sensu. Albo chcemy by te techniki coś wnosiły do gry, albo tolerujemy oszustwa i kombinowanie.


Tak samo nic bardziej nie działa mi na nerwy jak argumenty w stylu ring jest "szlachetniejszy". Jak komuś bardziej podoba się ring to niech to napisze normalnie. MMA to brutalny sport, a nie herbatka u królowej by toczyć pojedynki na "szlachetnym" polu walki. MMA - sport gdzie zawodnicy "szlachetnie" zabijają sobie szare komórki, w szlachetnym "ringu".
 
Oboje naskoczyliście na mnie z lekka jakby to był co najmniej mój argument. A wbrew temu co się wam chyba wydaje, nie jest. Powtarzał to Rogan w komentarzach na galach i bodajże sam Danuta w wywiadach. To nie są moje słowa, ale skoro jest to podawane za główny argument nie miałem zamiaru z tym polemizować. Nie mam zamiaru także bronić na siłę ringu jeśli w klatce soccer kicki i stompy zostaną dopuszczone. Wówczas nie będzie to u mnie podlegało dyskusji bo wiadomo że zdrowie fighterów jest na 1 miejscu. Do tej pory, wolę oglądać walki w ringu.


Czy teraz jest to dla was bardziej zrozumiałe? Bo odnoszę wrażenie że nie do końca wiecie o czym mówię.
 
2yy84k0.gif
 
Czemu wchodząc w temat Tanio skóry nie sprzedam, przekierowuje mnie do ring lepszy niż klatka? ;<
 
Tylko że ja ciągle tak mam, od kiedy powstał ten temat tj. ring lepszy niż klatka :<
 
ja pier... soccer kicki i stompy to kwiestia zasad obawiązujacych na danej gali, a nie klatki czy ringu...
 
no Lucifer bez obrazy, ale te twoje argumenty na temat soccer kicków i stompów w klatce i ringu są żałosne.
BTW to co Wam się tak podoba w tych ringach oprócz lepszej widoczności dla widowni ?>?
W klatce nie można wychodzić po za liny itp itd
Klatka jest 100 razy lepszą areną do mma niż ring.
 
Bubi - Najpierw przeczytaj wszystko a dopiero potem komentuj. To nie są moje argumenty, to są powody które Rogan podczas walk podawał i o których wspominał Danuta. Ja się z tym nawet nie zgadzam, ale nie miałem zamiaru z nikim polemizować w tej kwestii, co jak widać miernie mi wyszlo ;/
 
Może tak jak w filmach, żadnych ringów, klatek tylko gapiepubliczność wokół zawodników a oni walczą w środku...;)
 
Bubi - No miernie przeczytałeś bo wyraźnie napisałem że to nie moje argumenty więc nie wiem czemu wracasz do dyskusji...


Henderson-vs-Pettis-GIF-WEC-53.gif



I tak o to straciłem wszelkie wątpliwości... :D Czekałem na to od dawna i w końcu moje marzenie zostało spełnione :D
 
Czemu?Od naroznika tez mogl to zrobic, ale z wiekszym obrotem;) no i tylko 4 mozliwosci, w klatce nieskoneczenie wiele:D Oczywiscie klatka lepsza niz ring :)
 
Tak chodziło mnie o klatkę do treningu.


Poszukam zdjęć bo jestem ciekawy jak one się prezentują:)
 
Kolejna przewaga klatki: akcje takie jak Showtime Kick - od ringu się tak nie odbijesz (od klatki Dream niestety też nie).
Byłoby świetnie, gdyby w klatce były regularnie organizowane też pojedynki w K-1. Byłyby akcje jak z Tekena...
 
Back
Top