Respectones 3: Poirier vs. Oliveira II

Gala zakończona! Kilka walk wyglądało naprawdę ekscytująco! Brawa dla @GypsyKing za matchmaking.

1719402774747.png

1719402819397.png
 
O Malley ! Sandhagen! :bleed:


Na następnej gali proszę o zestawienie tych zawodników
Wg drabinki mogą się spotkać w półfinale turnieju. Ale sam jestem fanem tego zestawienia. Być może jest to dwóch najszybszych gości w całym UFC.
 
@Dijaz moje przegapienie gali to twoja wina! Oznaczyles jakiegoś Balastiana a mnie nie !
Zobaczymy, ja sobie to zapamiętam.

:jimcarrey:

Kurrwa!
 
Last edited:
Wikłacz w plecy z Mixem na moje a DJ wygrywa z Petrem przez poddanie a nie decyzję.
Obstawiałem Wikłacza przez DEC. Moim zdaniem ma więcej argumentów w stójce. W parterze po równo.
DJ to jest zagadka. Z ostatnich jego przeciwników chyba tylko Moraes prezentował elitarny poziom, a ich ostatnia walka była równa.
 
Obstawiałem Wikłacza przez DEC. Moim zdaniem ma więcej argumentów w stójce. W parterze po równo.
DJ to jest zagadka. Z ostatnich jego przeciwników chyba tylko Moraes prezentował elitarny poziom, a ich ostatnia walka była równa.
Na moje właśnie stójka w walce Wiklacza by przeważyła oraz fizyczność na jego niekorzyść. No a mysza wiadomo, stary się robi, jednak ja wolę go pamiętać z czasów Prime w UFC.

Ta fizyczność może byś przeszkodą nie do przeskoczenia na wyższym poziomie dla Jakuba, bo żeby poddać trzeba obalić, a jak nie obali to go w stójce rozmontują.
 
Back
Top