Redaktor miesiąca marzec 2017

Kto był najlepszy w marcu 2017 (można oddać 2 głosy!)

  • baju

    Votes: 17 26.6%
  • Cloud

    Votes: 1 1.6%
  • defthomas

    Votes: 3 4.7%
  • duubertowa

    Votes: 28 43.8%
  • Jacek Łosak

    Votes: 0 0.0%
  • Jakub Bijan

    Votes: 3 4.7%
  • Jakub Madej

    Votes: 3 4.7%
  • Krzysztof Skrzypek

    Votes: 0 0.0%
  • Maciej Szumowski

    Votes: 6 9.4%
  • Marcin Jabłoński

    Votes: 2 3.1%
  • Mateusz Smoter

    Votes: 25 39.1%
  • Szady

    Votes: 7 10.9%
  • Tidzej

    Votes: 2 3.1%
  • Tjo

    Votes: 6 9.4%

  • Total voters
    64
  • Poll closed .
Zaglosowalem na szadego i defa

dzięki wszystkim za 2 głosy, sam dałem sobie trzeci. :beer:

Ja Ci dałem jeden. :beer:
wazelina.jpg
 
Redaktorem miesiąca marzec została @duubertowa.
Gratulacje.
Drugie miejsce na pudle zajął @Mateusz Smoter.
Pokazuje to tylko, na co userzy czekają najbardziej,czyli wywiady.
Dwoił się i troił @baju i mimo braków wywiadów z jego strony, także zmieścił się na pudle.
Potem jest już przepaść, a 0 głosów dla @Jacek Łosak pokazało,że tylko samymi suchymi newsami,choć wrzuca ich sporo, serca userów raczej nie podbił.
 
Dziękuję wszystkim za głosy :heart:
Pozdrawiam z opóźnionego pociągu do Chorzowa w którym zrobię dla Was wywiady i wyniki na żywo gali Spartan Fight 7 :beer:
 
Dziękuję wszystkim za głosy :heart:
Pozdrawiam z opóźnionego pociągu do Chorzowa w którym zrobię dla Was wywiady i wyniki na żywo gali Spartan Fight 7 :beer:
Legenda głosi, że kiedyś widziano na cohones wyniki na żywo.
 
Głosuję na @Szady i @Tjo

Tjo całkiem spoko jak dla mnie ogarnia rynek wschodni. Mimo że czasu nie ma zbyt duzo, to jeśli wrzuca jakąś rozpiskę, do dopieszcza wpisy i widać że tym żyje.
Szady wstawia newsy z taką nutką niepewności, co do treści. Nie wynika z tytułu, kto jest przeciwnikiem, kogo wybrali. Ja otwieram tematy Szadyego, to tak jakbym otwierał jajko niespodziankę.
Szkoda ,ze można tylko 2 głosy oddać, bo jekby można było głosować na trzech, to zagłosowałbym na baju jeszcze, ale się nie da.

Dzięki za dobre słowo. To miłe. Hehehe... ale w Redakcji zdecydowanie jest kilka osób, które o wiele bardziej zasługują na głos. U mnie przede wszystkim jak napisałeś to mało czasu. Ostatnie 3 tygodnie są doskonałym przykładem ;-) Najpierw dużo pracy miałem, potem zjechałem wreszcie na urlop, no i cały ten czas chciałem poświęcić dzieciom, rodzinie, więc całkowicie wylogowałem się do życia, stąd moja absencja.

Tak czy inaczej mam 3 tygodnie do nadrobienia, jeśli chodzi o MMA ;-) Na szczęście oprócz naturalnie bieżącego contentu na stronie są takie fajne pigułki, jak Szklana Szczęka @Tidzej, no i podsumowania @Wojtek123. Pozdrowionka!
 
Back
Top