Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

Strasznie burzujskie miasto, krawiec sane eleganckie i malo kowbojskie ciuchy mial.
Mogłeś odstawić się jak Django.
tumblr_mi6pnzhlcm1s4ctjeo1_500.png
 
Pierwszy (nie licząc tego na przetarcie) skarb znaleziony. Warto szukać bo kupa frajdy a później kupa szmalu.
 
Cos tam znalazl?

Najlepiej wybrać się tam mając słuchawki na uszach i noc za oknem. Więcej nie zdradzę ;)
Zacząłem trochę czytać ile w tej grze jest ukrytych smaczków i co się przytrafia graczom ... WOW
Polecam reddita.
 
Najlepiej wybrać się tam mając słuchawki na uszach i noc za oknem. Więcej nie zdradzę ;)
Zacząłem trochę czytać ile w tej grze jest ukrytych smaczków i co się przytrafia graczom ... WOW
Polecam reddita.
Mordo to jest chuj, w GTA5 do tej pory nie odkryto wszystkiego, RDR2 będzie rozpierdalać głowy, ukrytymi smaczkami, jeszcze przez wiele lat.
 
Najlepiej wybrać się tam mając słuchawki na uszach i noc za oknem. Więcej nie zdradzę ;)
Zacząłem trochę czytać ile w tej grze jest ukrytych smaczków i co się przytrafia graczom ... WOW
Polecam reddita.
Twoje rady daja mi do myslenia. Trafilem przypadkiem w jefno miejsxe ktore warto odwiedzic noca tzn domyslam sie po tym co tam znalazlen ze w nocy tam sie dzieje. Moze myslimy o tym samym:lol:
czy chodzi o ta chatke w ktorej sa szkieletu i list o jakichs obrzedach?
 
@Gambit Podjechałem w to miejsce i
za pierwszym razem nic się nie wydarzyło, więc wróciłem za jakiś czas i zostałem napadnięty przez lokalnych dzikusów, o to chodziło?
 
@Baton17 @Shajs
nie wiem od czego to zależy, może trzeba rozbić tam obóz, ale to chyba jakiś nawiedzony las. Najpierw zobaczyłem gołego gościa, który zaczął wyć i nagle zaatakował mnie wilk, a później to :wtf2:

 
A czytales o drzewie ktore daje ulubiony napoj Bastiana? :lol:

LOL nie, widziałem tylko filmik jak gość pił whiskey w barze ... ze swoim koniem. Jak skończył, wsiadł na konia i odjechał :lol:

WRESZCIE UJEBAŁEM SZOPA !!!
Teraz jeszcze borsuk i bóbr :conorwalk:
 
LOL nie, widziałem tylko filmik jak gość pił whiskey w barze ... ze swoim koniem. Jak skończył, wsiadł na konia i odjechał :lol:

WRESZCIE UJEBAŁEM SZOPA !!!
Teraz jeszcze borsuk i bóbr :conorwalk:
Legendarne? Jak wy ich do kurwy szukacie i znajdujecie?
 
WRESZCIE UJEBAŁEM SZOPA !!!
Czym to zajebałeś? Te małe piździelce są najgorsze.

Jak to tropisz? A lwgendarne wiesz jak?
Legendarne trzeba podejść na miejsce i pojawi ci się taki mini pytajnik na mapce - tam musisz tropić. Tak samo jak niedźwiedzia czyli kupy itd. Jak nie ma tego pytajnika bo pisze że "w okolicy zbyt dużo się dzieje" to rozbij obóz i prześpij się.

PS: Legendarne jest łatwiej bo zawsze dają idealna skórę, więc można z dubeltówki walić i się nie przejmować.
 
Sa browarki, sa czipsiki, czas wyruszac w Zachod Dziki:waldeklaugh:
Czym to zajebałeś? Te małe piździelce są najgorsze.


Legendarne trzeba podejść na miejsce i pojawi ci się taki mini pytajnik na mapce - tam musisz tropić. Tak samo jak niedźwiedzia czyli kupy itd. Jak nie ma tego pytajnika bo pisze że "w okolicy zbyt dużo się dzieje" to rozbij obóz i prześpij się.

PS: Legendarne jest łatwiej bo zawsze dają idealna skórę, więc można z dubeltówki walić i się nie przejmować.
W sensie na m8ejsce gdzie np sa jelenie itp? Jakas przyneta? Czesto sie pojawiaja?
 
Sa browarki, sa czipsiki, czas wyruszac w Zachod Dziki:waldeklaugh:

W sensie na m8ejsce gdzie np sa jelenie itp? Jakas przyneta? Czesto sie pojawiaja?
Nie nie. Po prostu w to miejsce gdzie masz znacznik legendarnego zwierza na mapie (na rysunku mają koronę nad głową). Ja zabiłem już 3 + niedźwiedź i żadnej przynęty nie stosowałem, po prostu pojawia się pytajnik i wtedy tropisz.
 
Nie nie. Po prostu w to miejsce gdzie masz znacznik legendarnego zwierza na mapie (na rysunku mają koronę nad głową). Ja zabiłem już 3 + niedźwiedź i żadnej przynęty nie stosowałem, po prostu pojawia się pytajnik i wtedy tropisz.
Ok a skad ma ten znacznik sie tam wziac?
Odpalilem wlasnie i tyle rzeczy do roboty ze nie wiem co robic:lol:
 
Czym to zajebałeś? Te małe piździelce są najgorsze.

Tak jak mi podpowiedziałeś, do każdego zwierzaka czytam opis, ewentualnie R1 jak na niego najadę i pisze czym go po łbie. Szopa akurat walnąłem ze sztucera z lunetą. Ja jestem trochę ślepy, a te małe piździelce trudno znaleźć. Kiedyś łaziłem po kilka godzin, żeby gnoja wyłowić ... to zawsze trafiał się jakiś z 1 lub gwiazdkami. Co zrobić, taki los. Dałem sobie spokój i liczę, że same po drodze wpadną, jak ten szop :)
 
Ta mapa malo dokladna. Po prostu udajesz skr mniej wiecej w miejsce i lazisz az znajdziesz odchody?

Włączasz oba analogi i tropisz ... Jak udasz się we wskazane miejsce to pojawi się komunikat, coś w stylu "Wkraczasz na teren legendarnej zwierzyny"
 
Ta mapa malo dokladna. Po prostu udajesz skr mniej wiecej w miejsce i lazisz az znajdziesz odchody?
20181106_002953-01.jpeg

Jedyne czego szukasz to tego pytajnika. Powinien się pojawić zaraz po wyjęciu na teren legendarnego zwierzęcia, jeśli nie, to trzeba rozbić obóz i poczekać.

Sluchajcie a co z legendarnymi skorami? Sprzedawac czy do czegos sie przydadza?
Możesz je jedynie sprzedać u trapera, więc za dużego wyboru nie masz;)
 
View attachment 12852
Jedyne czego szukasz to tego pytajnika. Powinien się pojawić zaraz po wyjęciu na teren legendarnego zwierzęcia, jeśli nie, to trzeba rozbić obóz i poczekać.


Możesz je jedynie sprzedać u trapera, więc za dużego wyboru nie masz;)
Dzieki, udalo sie dzisiaj upolowac bobra i barana. Dobrze ze skore tylko sprzedac choc czytalem ze traper zrobi tez ubranie. Oczywiscie ze skora bobra wbilem sie do rzeki przez co upadla i nie mozna jej podniesc...
 
Back
Top