Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

Panowie właśnie zostałem wyjebane z butów przez tą grę po raz enty. Eksploruje sobie świat i znalazłem jakieś domostwo znajduje pod kominkiem mapę ze skarbem w okolicach Elysian Pool. Jadę tam znajduje wskazane miejsce orientacyjne, na mapie napisane 20 kroków na północ 5 na wschód no więc idę i liczę. Kurwa 20 i 5 wszystko się zgadza. Rockstar czapki z głów.
 
Nie wiem jak się wrzuca foty z konsoli, więc zarzucam swojego Arthura, na wzór mojego ulubionego gunfightera.
0yxuk4ny25w11.jpg
 
Pany mam nytanie. W Strawberry, po akcji z wiézieniem dojebali mi 280$ grzywny a nie chce mi sié troché palacic. Czy kara ulega przedawnieniu, czy mam juz tam nasrane po wieki?
 
Dawno nie było takiej gry żebym jak tylko się da opóźniał rozwój wydarzeń i skupiał się ja eksploracji. Najlepsza gra w moim życiu.
 
Ukończyłem fabułę. Piękna rzecz. Choć przy ostatnich wydarzeniach opuściłem w pośpiechu (fabuła mnie totalnie zassała od pewnego momentu) sporo pobocznych misji i wydaje mi się że nie będzie ich już można nadrobić bo znaczniki zniknęły z mapy a też wynika to z fabuły. Grałem do 4 nad ranem, jestem wyjebanyvw robocie ale kurwa warto było. Jak wrócę to odpale new gamę i będę bardzo spokojnie eksplorował. Wiec jeśli zależy Wam żeby za jednym podejściem zrobić wszystko (o ile to możliwe), to nie spieszcie się z misjami głównymi.

Rozczarowała mnie jedna w epilogu, ale dam w spojler bo to spoiler gigant.

Ja nie chcę grać Johnem po ukończeniu gry do chuja. Dawać mi Artura z powrotem, bo ten chudzielce z telewizorami pod pachami buja się jak Conor Krul, a z Arturem mega się zżyłem przez re kilkadziesiąt godzin. Ja wiem że to wynika z fabuły, ale nie podoba mi się.
 
Mnie śmieszy, że ludzie narzekaja na brak szybkiej podróży :)

Ja jestem zmuszony do pchnięcia fabuły, oczywiście żeby upolować konkretne zwierzę potrzeba odblokować broń u sklepikarza np. trujące strzały i jakiś karbin na bizony.
 
Widzialem filmik gdzie jest najlepszy kon w grze. Wlasnie jest bialy i jest gdzies w gorach. Twgo zlapales?

Właśnie po niego się wybrałem i z siodłem jego staty wyglądają tak:
szybkość 9/10
wytrzymałość 8/10
mój wcześniejszy koń ma staty
szybkość 10/10
wytrzymałość 7/10
ale podczas przemierzania mapy napotkałem gościa, który wyzwał mnie na wyścig konny i przynajmniej raz (wtedy zauważyłem) po wygranej wyskoczył mi komunikat "szybkość twojego konia wzrosła na stałe". Ciekawe czy tego araba też mogę tak wzmocnić, bo na wyścig z wcześniej wspomnianym jegomościem raczej już nie liczę ;)
 
Co do koni, później można dostać jeszcze czarnego - lepszy, i takiego szarego - jeszcze lepszy. + jest też Fox Trotter bardzo dobry a ja używam tego rasy angielskiej który był w edycji specjalnej, ma takie statsy jak biały Arab.
 
Ja pierdolę, dopiero wczoraj obczaiłem, że w dualshocku jest wejście na słuchawki :DC: teraz z dobrym nagłośnieniem klimat jest jeszcze zajebistszy :antonio: Ci do koni to ja wciąż bujam się na tym podstawowym, ile trzeba wybulić na jakiegoś w miarę przyzwoitego?
 
Ja pierdolę, dopiero wczoraj obczaiłem, że w dualshocku jest wejście na słuchawki :DC: teraz z dobrym nagłośnieniem klimat jest jeszcze zajebistszy :antonio: Ci do koni to ja wciąż bujam się na tym podstawowym, ile trzeba wybulić na jakiegoś w miarę przyzwoitego?
Pewnie kilka stow albo tysi. W sumie jezdze na kupnym ale takim lipnym. Musze zdobyc lepszego. Ja mam edycje podstawowa wiec sobie moge marzyc o tych z edycji specjalnej. Jednak co to cen koni i kasy. Szukajcie map skazonego szlaku. To mapa skarbu, ktory chyba jest jednym z najwiekszych w grze
 
Pewnie kilka stow albo tysi. W sumie jezdze na kupnym ale takim lipnym. Musze zdobyc lepszego. Ja mam edycje podstawowa wiec sobie moge marzyc o tych z edycji specjalnej. Jednak co to cen koni i kasy. Szukajcie map skazonego szlaku. To mapa skarbu, ktory chyba jest jednym z najwiekszych w grze
W misji z napadem na bank w trzecim rozdziale można konkretniejszą sumę zdobyć - ja dzięku temu hajsowi kupiłem wszystko co się dało do obozu i jeszcze dużo zostało.
 
W misji z napadem na bank w trzecim rozdziale można konkretniejszą sumę zdobyć - ja dzięku temu hajsowi kupiłem wszystko co się dało do obozu i jeszcze dużo zostało.
Bo jest jeszcze misja z gangiem jakims. Ja fabuke malo rozwibalem teraz troche eksploruje wiec jestem w 1 albo 2 rozdziale. Gdzie to sie w ogole sprawdza? A co do kasy to nie wiem jaka nagroda za te misje jest ale
za skazony szlak 4 sztabki zlota o 1 wiecej niz misja z gangiem jakims tam
 
Bo jest jeszcze misja z gangiem jakims. Ja fabuke malo rozwibalem teraz troche eksploruje wiec jestem w 1 albo 2 rozdziale. Gdzie to sie w ogole sprawdza? A co do kasy to nie wiem jaka nagroda za te misje jest ale
za skazony szlak 4 sztabki zlota o 1 wiecej niz misja z gangiem jakims tam
To za bank dostałem więcej. Co jakiś czas są takie kluczowe misje po których cały gang zmienia miejsce obozowania (przynajmniej tak jest trzeci rozdział). Jak zrobisz tą misję to po prostu pojawia się cutscenka z planszą "rozdział ....". Jeżeli Twój gang cały czas ma kryjówkę w górach to jesteś wciąż w pierwszym rozdziale.
 
To za bank dostałem więcej. Co jakiś czas są takie kluczowe misje po których cały gang zmienia miejsce obozowania (przynajmniej tak jest trzeci rozdział). Jak zrobisz tą misję to po prostu pojawia się cutscenka z planszą "rozdział ....". Jeżeli Twój gang cały czas ma kryjówkę w górach to jesteś wciąż w pierwszym rozdziale.
To jestem w pierwszym:lol: a czasu na graniu juz zlecialo mase:lol:
 
Back
Top