Recenzje - potrzebne ? Jakie ?

Recenzje sprzętu na MMARocks ?


  • Total voters
    26
L

_Logan_

Guest
Temat dotyczący recenzji.

W tym dziale znajduje się ich już kilka, i jak najbardziej jest możliwość aby pracować nad kolejnymi.
Pytanie do Was - czy recenzje sprzętu będą Was interesowały ? Jeżeli tak - może macie propozycje co zrecenzować ? Dotychczas opublikowane teksty to nie są teksty sponsorowane i tego się tutaj chciałbym trzymać, aby rzetelnie opisywać dany do testów sprzęt.
 
Nic nie wiem o nowym. Ale skoro wszystkie zrecenzowane to można coś innego zrecenzować :)
 
Wkrótce się pojawią testy suplementów różnych firm działających w branży, więc będą nabory do prowadzenia rzetelnego dziennika.

Także pojawią się dzienniki zawodników polskiej sceny MMA.
 
Wkrótce się pojawią testy suplementów różnych firm działających w branży, więc będą nabory do prowadzenia rzetelnego dziennika.

Także pojawią się dzienniki zawodników polskiej sceny MMA.
ale taki dziennik to raczej coś innego niż "sucha" recenzja, takie moje zdanie. można to zrobić dużo bardziej "przyjaźnie" dla czytelnika, będzie moc. :)
 
Uważam, że można by zrobić recenzje rękawic zarówno bokserskich jak i pod mma. miałem kilka modeli i praktycznie każdy się różni. Szczególnie ciężko dobrać rozmiar bo np 14 OZ w jednej firmie nie odpowiada takiej samej wielkości rękawic z innej. Przy zakupie przeważnie przez internet zaczyna się robić problem z odesłanie itd. Do tego jakośc wykonania, ułożenie kciuka czy zapięcie i stabilizacja nadgarstka wszystko jest interesujące w przypadku wyboru danego modelu. Tak samo jeżeli chodzi o rasze, spodenki czy getry do treningu fajnie by było poczytać takie testy.
 
Back
Top