Ratunek honoru federacji po KSW 17

Martines

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Według mnie KSW jeśli chce uratować swój honor chociaż trochę i jakoś się z tego wyplątać, to powinno zgodzić się, że werdykty były kontrowersyjne. Uznać to za błąd sędziów i w związku z tym wprowadzić sędziów zagranicznych oraz walki w standardzie 3x5min. Dla mnie osoboście to jedyne rozwiązanie, jakie skłoniłoby mnie jeszcze do traktowania tej federacji poważnie. Co o tym sądzicie?
 
Sądze, ze KSW będzie wiedziało co zrobić. Reszta postulatów była już tysiąc razy wałkowana.


PS: Gdyby jednak nie udało się uratowac tego utraconego honoru pozostaje jeszcze wykonać seppuku...
 
sądze tak - oni tego nie zrobia , od poczatku chcieli zeby wygral pudzian i on wygral. NIGDY W ZYCIU nie obejrze wiecej ksw, podrabianych polakow i podrabianych zawodnikow mma. przegieli kurwa, wczoraj przegieli
 
3x5 - tak, sędziowie z zagranicy - tak, ale odpuście już ludzie. Ja mam nadzieję, że na otwarciu wrócą do Hymnu KSW, bo teraz klimatu jakoś nie było. Tylko po jaką cholere te wszystkie tematy ?
 
A ja uwazam,ze ten przekret nie wyszedl od K&L.Gadanie tu o jakims ustawianiu z ich strony to naduzycie
 
@Jebaka2000



Wyluzuj, były tylko 2 konkretne wałki :-) też zaliczyłem lekkie wku****ko ale z godziny na godzinę jest lepiej :-)



cecil-peoples-figure_26568.jpg
 
@ allladino



Dlatego właśnie według mnie powinni zrobić takie zmiany, jak napisałem wcześniej. Byłby to dowód, że oni też widzą w tym coś złego i że chcą coś zmienić. Poza tym jak dla mnie to wczoraj większość zawodników spokojnie była gotowa na 3x5min (nawet Pudzian), więc odwieczny argument KSW legł w gruzach. Chociaż pewnie oni są w stanie powiedzieć, że to była najlepsza rozpiska w historii, a KSW musi mieć sdandard ustalone według średniej.



Nie uważam, żeby mój temat był niepotrzebny. My tutaj nie dyskutujemy czy był przekręt czy nie, tylko co zrobić teraz, żeby wizerunek polskiego MMA (na który niestety duży wpływ ma KSW) odbudować.
 
Ja nie czaje, jak tych zmian można nie brać pod uwagę... Tolerowałem wszystko, ale ciężko mi tolerować jest takie akcje. Sędziów pozwalniać, przetestować zagranicznych - skoro taka z nich porządna federacja to niech zrobią zbiorówkę z największych europejskich federacji, 3x5 również by rozwiązało większośc kwestii i nie doprowadzało by do sytuacji gdzie po 2 rundach nie wiadomo kto jest wygranym,albo wygrywa ten, który zebrał większe manto :D
 
Tu by się przydała jednolita kodyfikacja reguł oceny walk... taki zbiór zasad oceniania, bo się jaja robią z tego powodu...
 
Back
Top