Rashad Evans chce walki o pas

jerz

Jungle Fight
Lightweight
Wczoraj w wywiadzie dla ESPN, był mistrz UFC wagi półciężkiej, Rashad Evans (15-1-1) przyznał, że chcialby stoczyć jeszcze raz pojedynek o pas mistrzowski i go wygrać. Evans wspomniane trofeum dostał po zwycięstwie przez TKO w trzeciej rundzie nad Forrestem Griffinem (17-6) podczas gali UFC 92, 27 grudnia 2008 roku, lecz jego panowanie na tronie tej dywizji nie trwało długo, gdyż już w następnej walce poległ z Lyoto Machidą (16-1).


- To flustrujące. Jestem zawodnikiem MMA i w taki sposób zarabiam na życie, lecz chciałym takie walki, które doprowadzą mnie do czegoś wielkiego. Chciałbym iść do przodu i zawalczyć o panowanie w mojej dywizji. Jeśli dostanę szansę pojedynku o pas, to już nigdy więcej o nią nie poproszę, ale wszyscy mi mówią, że stać mnie na to, aby zwyciężyć - coś w tym jest. Jeśli Rua nie stoczy pojedynku do połowy przyszłego roku to organizacja UFC powinna rozważyć potyczkę o pas tymczasowy, w któym chciałbym stanąć na przeciw jakiegoś zawodnika. Jeśli tak się nie stanie, to będę niszczył wszystkich po drodze, aż w końcu dopnę swego. - powiedział "Sugar".


źródło sporty-walki.org
 
zasłużył ,sam White mówił, że walka z Rampagem jest o pas
 
Chciałem powiedzieć że zwycięzca walki Machida vs Rua powinien dostać walkę o pas, ale jednak byłoby to nie fair gdyby okazał się nim Rampage. Dlatego uważam że Rashad powinien zawalczyć z wygranym Machida vs Rampage i zwycięzca takiego starcia powinien dostać Shoguna.
 
małe przejęzyczenie, zwycięzca walki Machida vs Jackson ;)
rewanż Rashada z Machidą, ale nie o pas - to byłoby ciekawe
 
Rashad raczej nie będzie chciał walczyć z Machidą. Było jasne po walce z Quintonem, że pierwszy w kolejce do Shoguna jest Rashad. Zgadzam się, że rewanż Evans vs Machida mógłby być interesujący.
 
Dokładnie :) Machida vs Jackson, niestety nie mogę juz edytować nie wiem czemu...


sweeper - będzie chciał czy nie będzie ja uważam że w momencie wygranej Machidy nad Rampagem nie zasługuje na title shota (oczywiście to tylko moje odczucia) Powinien stoczyć rewanżowy pojedynek z wygranym z wcześniej wspomnianego starcia, obojętnie czy będzie to Rampage czy Machida. Wygrana z Jacksonem to w moich osobistych kryteriach nieco za mało po takim nokaucie z rąk Machidy, więc ewentualny wygrany rewanż z którymkolwiek z nich byłby dla mnie przynajmniej satysfakcjonujący.
 
a Jones ma już title shota czy tylko wywalczył prawo do walki o t.sh.?
 
Mysle, ze predzej title shota dostanie zwyciezca walki Jones-Bader niz Jackson-Machida.
 
jak dla mnie sytuacja w LHW jest cholernie ciekawa( w przeciwieństwie do kategori wyżej gdzie ludzie w innym poscie łamią sobie głowe pytaniami co by było gdyby...zestawiając ze sobą zawodników z innych organizacji).pretendentów jest kilku:


-Evans który walke o pas powinien dostać,


-Machida vs Jackson(aczkolwiek Dana ma wątpliwości czy zwycięzca powinien mieć szanse walki o pas w pierwzej kolejności)


-Jones vs Bader(któryś z nich jest chyba najbardziej prawdopodobny)


-a także Griffin bądż Franklin(bo zwycięzcy tej walki napewno otworzy to droge do walki o tytuł)
 
ale wtopa, zapomniałem o Jones-Bader, przecież to walka o title shota
 
Back
Top