Ranking organizacji MMA

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
By walker393 dla forum-ksw.pl

Ocena organizacji wynikająca z pozycji zawodników według fightmatrix.com (obliczona i wykonana przeze mnie):

HEAVYWEIGHT:
UFC- 788,3
Bellator- 107,0
M-1- 101,0
WSoF- 75,5
MMAAtack- 70,0
One FC- 50,3
KOTC-40,3
KSW- 36,3

LIGHT HEAVYWEIGHT:
UFC- 855,3
Bellator- 203
WSoF- 189
KOTC-82,0
KSW- 80,3
One FC- 67,0
M-1- 38,7
MMAAtack- 32,5

MIDDLEWEIGHT
UFC- 919,7
KSW-208,3
Bellator- 173,0
M-1- 98,0
WSoF- 94,0
One FC- 84,0
MMAAtack- 77,3
KOTC- 66,7

WELTERWEIGHT
UFC-747,7
Bellator- 205,3
WSoF- 205,3
M-1- 88,7
KSW- 64,3
KOTC- 49,7
MMAAtack- 44,0
One FC- 32,7

LIGHTWEIGHT
UFC- 525,7
Bellator- 277
WSoF- 149,7
One FC- 121,0
M-1- 103
KSW- 51,7
MMAAtack- 51,7
KOTC- 37,7

Klasyfikacja bez podziału na kategorie wagowe.
UFC- 767,3
Bellator- 193
WSoF- 142,6
KSW- 88,1
M-1- 85,9
One FC- 71,0
KOTC- 55,3
MMAAtack- 55,1

Wizualizacja graficzna powyższych wyników

9r9w.jpg



Pominąłem UFC, gdyż jej wyniki są poza zasięgiem innych federacji, przez co zacierają one czytelność wykresu.

i8vo.jpg


Pokazuje on jaka jest przepaść pomiędzy UFC, a innymi organizacjami.
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Szkoda, że nie brałeś pod uwagę Cage Warriors. Ogólnie twoje wyniki pokrywają się z moim osobistym rankingiem.
 
A Wojsław dalej bedzie sie upierał że KSW jest lepsze w europie od M1 mimo tgo rankigu, ilosci gal, Historii, do niedawna dwu rundowych walkach, galach w innych krajach, i w koncu wystepach kilku czołowych zawodników z Polski w M1.
 
Właśnie, zabrakło mi Cage Warriors w tym zestawieniu. Dobrze zobaczyć jak naprawdę to wygląda i ta ostatnia tabela z punktami dosłownie miażdzy.
 
@1955



Coś masz problemy ze wzrokiem chyba bo ten ranking pokazuje że KSW jest mocniejsze od M-1.
 
A Wojsław dalej bedzie sie upierał że KSW jest lepsze w europie od M1 mimo tgo rankigu


padnie argument ze rtaport opraty o<font color="#555555" face="Verdana, BitStream vera Sans, Helvetica, sans-serif" size="2"> fightmatrix nic nie jest wart tak samo jak sam fightmatrix
 
Calkiem ciekawe i dobra robota. Nie jestem pewien, ale wydaje mi sie rowniez, ze CW mialoby wiecej puntow niz KOTC czy MMAA. Ciekawi mnie jak kolega liczyl zawodnikow, ktorzy walcza dla kilku federacji i czy brana byla pod uwage ilosc zawodnikow itp.
 
good job, UFC miażdży, ale spodziwałem się trochę więcej po Bellatorze. fajnie by było zobaczyć coś podobnego za czasów Pride.
 
Pomyliłem z wagą cieżką ,ale i tak robiac 24 walki w roku nie można byc najlepszą organizacją show to nie wszystko.
 
Skąd biorą się liczby przypisywane danym organizacjom? Bo już wydedukowałem, że nie jest to suma punktów przypisywanych danemu zawodnikowi :)



Manhoef traktowany jest jako zawodnik walczący dla One FC czy KSW (z dużym prawdopodobieństwiem nie pojawi się już na żadnej z tych gal), Grabowski to zawodnik M1 czy MMAAttack z którym kontrakt już wygasł?



Skąd taka wysoka pozycja MMA Attack w HW, czy MMAA ma jakiegoś ciężkiego na kontrakcie?







Taka dość pracochłonna(?) nic nie wnosząca ciekawostka. Takich zestawień gdzie UFC będzie lata świetlne prze konkurencją można zrobić miliony (sprzedaż ppv, sprzedaż biletów, czas antenowy poświcony organizacji, ilość fanów na facebooku, częstotliwość pojawiania się na twitterze - dosłownie wszelkie kombinacje możliwe)
 
Podzielam zdanie Raphaeliusa, jak powyżej, w kwestii szczegółów i traktowania danego zawodnika jako walczącego dla konkretnej organizacji przy braku wyłączności, szczególnie w przypadku bycia takim fanem KSW jak autor :), niemniej dobra robota Mahonek.
 
czepiacie sie, przeciez wiadomo ze to jest bardzije ciekawostka czy zabawa niz wymierny ranking. Nikt na podstawie tych danych nie bedzie wysylal sondy ma marsa. Komus sie mocno nudzi, ma sporo wolnego czasu plus jest fanem mma to robi swoj ranking na podstawie innego rankingu :)
 
mahonekkk, brałeś pod uwagę tylko te 9 federacji, czy cały ranking fight matrix (a może do któregoś miejsca)? Jeśli to pierwsze to może się okazać w do tej stawki wpadłyby inne organizacje których nie wziąłeś pod uwagę.
 
Back
Top