Rafał Moks na KSW 17 !

Yagiel

UFC
Featherweight
Przedstawiamy kolejnych uczestników gali KSW17, która dwudziestego szóstego listopada odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Będą nim dwaj znakomici zawodnicy klubu Berserkers Team Szczecin, Maciej Jewtuszko i Rafał Moks.


"Irokez" - taki pseudonim posiada Jewtuszko - swoje dwie ostatnie walki stoczył za oceanem. Wygrał pojedynek na gali WEC i niestety przegrał na gali UFC127. Po niespełna rocznej przerwie od startów w Polsce powraca i wystąpi na siedemnastej edycji "Konfrontacji Sztuk Walki". Jego zawodowy bilans walk to osiem zwycięstw i jedna porażka. Jest absolutnie najlepszym zawodnikiem wagi lekkiej w Polsce.


Rafał Moks, znany pod pseudonimem "Kulturysta" to były mistrz organizacji M-1 Global. Podobnie jak Jewtuszko trenuje w szczecińskim klubie pod okiem pioniera brazylijskiego jiu jitsu w Polsce, Piotra "Bagiego" Bagińskiego. Moks, znany z niebanalnych umiejętności parterowych stoczył do tej pory dziesięć zawodowych pojedynków w formule MMA. Wygrał sześć, przegrał cztery. "Kulturysta" według polskich rankingów sklasyfikowany jest na drugiej pozycji w wadze półśredniej.


Obaj fighterzy kilka dni temu związali się umową z Federacją KSW. Nie znamy jeszcze nazwisk ich przeciwników. Pewne jest jedynie to, że "Irokez" będzie walczyć w kategorii lekkiej, zaś Moks w półśredniej.



zobacz także:







ha ! Wiedziałem ! Koooooooooozacko się zapowiada !
 
Dobry news! Czekam teraz na odpowiednich rywal[strike]ów [/strike]i dla tych dwóch panów oraz dla pozostałych Polaków.
 
o kurcze to KSW zafundowalo nam fajerwerki, a to jeszcze nie pełna karta.
 
no chyba pełna rozpiska, teraz tylko czekac na rywalóW, mam nadzieje ze iro odbierze pas polsatu naziołowi, a noks skreci nożke aslambekowi
 
KSW naprawde chce zmiadzyc Europejski rynek.



Jewtuszko, Moks, Khalidov, Blachowicz na jednej karcie - masakra !!
 
kogo co rywalów? moze sie myle, ale jakos bardziej mi pasujeb rywali . zawodnicy poznali swoich rywali we wtorek.
 
Zapomnialem ze Kornik, Cipek i Antek sa jeszcze na karcie. Do pelni szczescia brakuje zawodnikow o ktorej pisal kaczka, ale przynajmniej z Drwalem mysle ze to niemozliwe...
 
Antka i Kornika mogli zostawić na tę gale w Płocku...



Swoją drogą ciekaw jestem kto będzie alczył na tej gali?
 
Back
Top