odsłuchałem ten wywiad
Rola to taki trochę Mrozu, lubi o sobie gadać, choć mało kogo interesuje jego zdanie
Różal czasami coś w internecie zobaczy i uważa, że to święta prawda, jak teraz o hajlowaniu Papieża przed hitlerem i pewnie jeszcze parę podobnych
 
pomysł na pobicie rekordu PPV światowego
RAFALALA vs Polak/Zawisza
BGC vs Pakol
Tede vs PEja
Korwin vs Boni
 

W kontrze do oferty "Łikendy treningowe w Różalandzie" wszystkie zainteresowane osoby zapraszam pod poznański Hotel Mercure, gdzie są tak zwane soboty, a w te soboty dziwki są tanie, a seafood jest smaczne. Tak się bawi Europa.
#pdk
 
yuyuy-jpg.16502

@Cloud nic nie zrobiłeś, a mnie za Srajmana zbanowałeś
jak tak można?
 
Nie zawsze mam czas czytać komentarze. Na portalu jest od zajebania roboty i dla przykładu nie czytałem Twoich ostatnich 50+ komentarzy. Jeśli więc pisałeś jakieś debilne teksty to zbanuję Cię gdy tylko nadrobię wpisy.
 
Nie zawsze mam czas czytać komentarze. Na portalu jest od zajebania roboty i dla przykładu nie czytałem Twoich ostatnich 50+ komentarzy. Jeśli więc pisałeś jakieś debilne teksty to zbanuję Cię gdy tylko nadrobię wpisy.
Odnosząc się do pełnego oburzenia wpisu Różala, że dla takich wpisów nie ma miejsca i gdzie byli rodzice redaktorzy?! I jeszcze zapowiada, że będzie sobie wyjaśniał członków redakcji osobiście. Wystarczyło wejść w komentarze żeby wyjebała mi w pysk niekonsekwencja w postawie/działaniu Marcina Różalskiego. Pod wpisem jest jeden merytoryczny komentarz, w którym wyjaśniasz całą sytuację i przepraszasz za komentarz, który był wyrazem niechęci do części związanych z KSW zawodników i faktycznie był durny, ale w interpretacji Różala to jawna pogarda dla chorych dzieci i brak szacunku dla tego zmarłego chłopczyka i w ogóle był najobrzydliwszy na Świecie! Tyle, że oprócz Twojej odpowiedzi są wszystkie inne komentarze, w których w stronę @Damson poleciały obelgi i podłości najgrubszego kalibru. Hejt w komentarzach na forach internetowych to największe zło! Hejt skierowany w innych ludzi wypisywany przez fanów Różala pod jego postami nie jest absolutnie żadnym problemem. Jestem pewien, że wchodząc po czasie w komentarze pod wpisem z facebooka te obelgi nadal tam będą.
 
Odnosząc się do pełnego oburzenia wpisu Różala, że dla takich wpisów nie ma miejsca i gdzie byli rodzice redaktorzy?! I jeszcze zapowiada, że będzie sobie wyjaśniał członków redakcji osobiście. Wystarczyło wejść w komentarze żeby wyjebała mi w pysk niekonsekwencja w postawie/działaniu Marcina Różalskiego. Pod wpisem jest jeden merytoryczny komentarz, w którym wyjaśniasz całą sytuację i przepraszasz za komentarz, który był wyrazem niechęci do części związanych z KSW zawodników i faktycznie był durny, ale w interpretacji Różala to jawna pogarda dla chorych dzieci i brak szacunku dla tego zmarłego chłopczyka i w ogóle był najobrzydliwszy na Świecie! Tyle, że oprócz Twojej odpowiedzi są wszystkie inne komentarze, w których w stronę @Damson poleciały obelgi i podłości najgrubszego kalibru. Hejt w komentarzach na forach internetowych to największe zło! Hejt skierowany w innych ludzi wypisywany przez fanów Różala pod jego postami nie jest absolutnie żadnym problemem. Jestem pewien, że wchodząc po czasie w komentarze pod wpisem z facebooka te obelgi nadal tam będą.
Marcin jak sie okazuje jest dla wielu ludzi „wyrocznią”. Jak kiedyś miałem do niego szacunek i śmieszyły mnie wywiady, tak od 2-3 lat cytując klasyka „wbijam w niego cwela” (nie obrażając oczywiście Marcina R., cweli czy fanów ww.). Ciekaw jestem kiedy Marcin zacznie wierzyć w Boga, bo to będzie popularne. Sorry ale ja wypadam po raz kolejny z tego cyrk wozu. Peace
 
Uważam Różala za jednego z bystrzejszych zawodników MMA, ale teraz padłem xD

W sumie to mam to gdzieś, ale jak sobie komenty pod tym tweetem poczytałem, to wychodzi na to, że on nie użył tego sformułowania, ale z góry podkreślam, że nie sprawdzałem w innych źródłach.
 

Marcin wciąż żyje więc przeżyjmy to jeszcze raz:

 

Marcin wciąż żyje więc przeżyjmy to jeszcze raz:


hardy pilnuj sie?
 
Back
Top