Różal walczy

Championship will be broadcast on the channel "Fighter", as well as on the Internet, as is of interest not only in our country but also abroad.







tak piszą na ich stronie
 
Podobno gala się właśnie zaczęła. Niestety nie jestem w stanie znaleźć żadnej transmisji :/
 
A sprawdzałeś na kanale Wojna i Pokój?:-)



Nie no trudno będzie znaleźć streama do tego... Trzymam kciuki za Różala "pogromce internetowych hejterków" :)
 
Mysle, ze ratuje nas Tjo, albo ktos kto zna rosyjski na tyle zeby wbic na jakies forum i sie zapytac :D
 
"Łukasz Chlewicki wygrywa na punkty we Władywostoku na gali Draka 7!" info z fb konkurencji :)
 
Ja po ściągnęciu i zainstalowaniu tego plugina mam opcję włączenia tego, ale nic się nie zmienia, wciąż czarny ekran, tylko teraz zamist komunikatu o wtyczce jest normalny interface (chyba tak to się nazywa) z media playera/
 
No okno windows media playera pokazuje sie ale ładuje ładuje i pisze, że gotowe i nic.
 
Http://www.piranya.com/video-russia3.php
</wbr>

<wbr>

Kanal 126 z tym obrazkiem z fighterami czarno bialy obrazek

</wbr>
 
moze main card bedzie transmitowany, no nie wiem zostaje czekac, zreszta mi nie dziala ten u góry stream - czarny ekran -_-



edit;



ok dziala ten stream ale jakies powtorki ida
 
'Niestety nie udało się wygrać Marcinowi Różalskiemu na gali we Władywostoku. "Różal" przegrał na punkty. Uwaga! Walka odbywała się na zbliżonych do MMA zasadach. Z relacji Macieja Kawulskiego wynika, że przewagę w stójce miał Różalski, który wręcz zbił przeciwnika (miał nawet dosiad). O wyniku zadecydowały obalenia, które są w tej formule lepiej punktowane.'







z fb
 
Różal przegrał na punkty.



Walka odbywała się na zbliżonych do MMA zasadach. Z relacji Macieja Kawulskiego wynika, że przewagę w stójce miał Różalski, który wręcz zbił przeciwnika (miał nawet dosiad). O wyniku zadecydowały obalenia, które są w tej formule lepiej punktowane
 
Back
Top