Różal vs Peter Graham ?? ??

Blade

Legacy FC
Lightweight
Różal w wywiadach mówi, że zawalczy w Rosji. Nie podaje nazwiska przeciwnika jednak podaje dużo informacji. Dlaczego myślę, że może to być Peter Graham ? :



1. Walczył ostatnie 2 walki w Rosji, a walka Różala właśnie tam będzie miała miejsce.



2. Różal opisuje swojego przeciwnika jako ciężkiego, mocno bijącego uderzacza, który na pewno nie będzie dążył do parteru. Pasuje do opisu



3. Różal mówi, że jego przeciwnik ma około 10 walk. Graham ma rekord 5-5, a to daje dokładnie 10 walk



4. Różal mówi, że jego przeciwnik nie idzie na wojnę, do przodu etc, ale nokautuje. Pasuje do Grahama.
 
O ile pamiętam, powiedział też, że nie potrafi ogarnąć jego nazwiska. Wątpię by Różal nie wiedział kim jest Graham. To raczej będzie jakiś sowieta.
 
Nie jestem pewien,ale nazwisko przeciwnika Różala gdzieś już chyaba padło i nie była to żadna rewelacja.
 
To szkoda, ze nie Graham :( Chociaz z Grahamem Rozal pewnie by przegral przez KO.
 
@Yagiel



Ale Rózal jako zawodnik MMA tez rewelacją nie jest. Jestem za, by z raz czy dwa obił ogórków bo bądzmy szczerzy w ostatnich swoich walkach nie zdarzyl nic pokazac, a na takich mozna potrenować.
 
Back
Top