Pytanie na temat postowania na stronie

Wojtassio

Jungle Fight
Heavyweight
Siema, nie logowalem sie od jakiegos roku, moze krocej na stronce i ku mojemu zdziwieniu ostatnie moje komentarze w ogole sie na niej nie pojawiaja. Jestem ciekaw o co kaman, zostalem zablokowany, czy jak?



Dzieki za odpowiedz, pozdro!
 
Ile było tych komentarzy? Myślę, że jak parę to zwyczajnie poleciały do spamu, albo musi je potwierdzić moderator (dzieje się tak czasami).
 
W takich sprawach najlepiej kontaktować się mailowo z redakcją:



http://www.mmarocks.pl/inne/redakcja/
 
Jak to się stało, że Kaczka zamknął jeden z tematów? Czy jest coś o czym nie wiem? posiada on jakies dodatkowe uprawnienia? :-)



Kaczka bez urazy, czysta ciekawość
 
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Zaraz pewnie dostaniesz od niego bana i zamknie i ten temat.
 
nie chce mi się myśleć, a Ty zmień avka na:



7929.$.jpg
 
to może Ty def mi odpowiesz bo mnie to ciekawi, a może tematy można zamykać po pewnej ilości postów? :-) nie chcę mi się wierzyć, że to Wy mu daliście takie "władze"



bo Smerf Ważniak mi pisze żebym się domyślał
 
Najwidoczniej Kaczka jest jak wojownik Dragon Balla tylko moc mu rośnie równocześnie z ilością nabitych postów. W tym tempie za rok przejmiej domenę UFC
 
Nie wiadomo def czy tak będzie, ale cytując klasyka powiem: "kaczka, to max co może z ciebie być" :-)
 
Kaczuniu drogi!!! :-)



Przecież nigdy w życiu nie sugerowałbym, że dadzą Ci moda, jeszcze mnie nie pojebało :-)
 
Osobiście uważam, że jeśli kaczka rzeczywiście spędza tak dużo czasu na stronie/forum, to mógłby spróbować być czynnym moderatorem
 
@helieris



Sądzę, że dzięki temu mniej by spamował (podkreślam: kaczka również pisze i niemylcie tych dwóch pojęć ) , czym zdobyłby sobie przychylność większej rzeszy użytkowników.
 
Back
Top