pytanie, mmatracker

jerz

Jungle Fight
Lightweight
Downloading of new torrents has been disabled because of your bad ratio! Please improve this to have downloading enabled again



o co chodzi, dlaczego mi wyłączyli pobieranie??
 
masz za male ratio, innymi slowy masz o wiele wiecej pobranych GB niz wyslanych. Na tym polega p2p
 
Ja ostanio w ogóle nie mogę się zalogować, a hasła i loginu jestem pewien.
 
istota torrentow jest to ze po pobraniu udostepniaj ciagle ten plik innym userom. To nie warezy ze sciagniesz i masz to gdzies
 
Na 32 osoby zaproszone przeze mnie na mmatracker, tylko JEDNA osoba ma ratio wyzsze niz 1.



12 osob ma juz zablokowane konto. Wiekszosc ma ratio bliskie zeru.



Wlasnie dlatego zablokowali mi wysylanie zaproszen.
 
jerz, wpadłeś w błędne koło. Jeżeli masz zbyt niskie ratio żeby móc uploadować nowe torrenty to spróbuj poseedować coś co niedawno ściągałeś, jeżeli wysyłanie będzie w porządku to po jakimś czasie ratio wzrośnie i zostaniesz odblokowany. Jeżeli upload nie wchodzi powyżej zera to znaczy że nikt już nie ściąga danego pliku i konta raczej nie uratujesz.
 
EN.KI Czy mozliwosc o ktorej mowisz jest tylko dla juz zarejestrowanych , czy jest tez jakas mozliwosc odplatnej rejestracji (tak jak na mma torrents ) ?
 
Dla zarejestrowanych. W prawym gornym rogu jest ikona PayPal kilkasz i jest napisane jak dokonac wplaty.
 
ja co prawda nie mam ratia pow. 1.000 ale trzymam reke na pulsie i trzymam powyzej 0.900
 
Ja mam problem z wyrobieniem ratio. Ściągnięte gale/walki udostępniam przez jakieś 2 dni po pobraniu, a ratio mam marne 0,227. Później i tak już prawie nikt nie ściąga, więc pliki usuwam, żeby nie zapychać dysku. Chciałbym udostępnić te pliki w większym stopniu, ale słabo ode mnie zasysa. I jak tu mam poprawić swój upload?
 
jest pare sposobow zeby porpawic ratio. internet z dobrym uploadem, seedbox; wstawianie torrentow.
 
Upload neta mam 1,5 mega. Torrenty żeby wstawić muszę mieć ratio 0.6. Seedbox to nie wiem co to jest. A free leeche poprawiają ratio?
 
kermit poprawiają jeżeli je udostępniasz, ja cały czas poluje na darmowe torrenty i dzieki temu z większyłem ratio do ponad 1.5.
 
Jez:



Musisz sobie zdac sprawe, ze jezeli nie nabijasz ratio w najblizszym czasie, to moga ci zablokowac konto i wtedy bedzie ciezko. Jesli chcesz uratowac te konto, to najlepszym sposobem bedzie zaplacic te 10$ i masz spokoj. W sumie te 10$ to przeciez nie majatek, a dostaniesz 30GB uplodu za to.



Tens:



U ciebie widac, ze masz zablokowane konto, ale tutaj tez widze jedna opcje, owa zaplate 10$.
 
Kurde gdybym ja usuwał pliki 2 dni po ściągnieciu to nigdy bym nie wyrobił ratio :) Ja trzymam pliki nawet po kilka miesięcy od ściągniecia. W tej chwili mam 93 torrenty z samego mma-trackera.
 
Back
Top