Pytanie do Defthomasa

Masato

Oplot Challenge
Middleweight
Defthomas powaznie sie pytam. Zapodalem dwa tematy zwiazane z mma i obydwa zostaly usuniete dlaczego? Jestem tutaj nowy wiec nie wiem macie jakies szczegolne reguly czy cos ? nie uwazam zeby w tych temtach ktore zapodalem bylo cos zlego:/
 
No dobra to poważnie mówiąc nie wiem. Szukałem w spamie i nie widziałem nic, myślałem że robisz sobie jaja. Napisz mi proszę na [email protected] jakie 2 tematy zostały skasowane. pzdr!
 
Ja skasowałem. Bo i co to za temat "ZAWODNICZKA MMA MILA DLA OKA JESSICA EYE" z wywiadem z Jessicą Eye? Tego typu rzeczy wrzucamy do "Walczących kobiet", "Newsów MMA" czy kilku innych tematów. Nie widziałem powodu by dla jednego filmiku zakładać temat.
 
Tam to może chociaż wywiad był prawdziwy. Bo tak szczerze to nie rozumiem. Temat szaraka z wywiadem jest kasowany a temat kaczki z wymyślonym wywiadem z JJ zostaje. #KSWLogic?
 
d9a1863032_co_wolno_smrodzie.jpg
 
Tam to może chociaż wywiad był prawdziwy. Bo tak szczerze to nie rozumiem. Temat szaraka z wywiadem jest kasowany a temat kaczki z wymyślonym wywiadem z JJ zostaje. #KSWLogic?


W pełni popieram Arlovskiego. Chyba, że był inny tok myślenia - Kaczka wstawi to w skórzy czy hyde, to już się tak nie przebije, nie będzie miało tylu komentarzy i wgl? Zasady powinny obowiązywać wszystkich, nawet prowokatorów którym więszkość przechodzi bez konsekwencji.
 
Ja tam się upieram że był rudy i to był główny powód tylko Chmura się nie chce przyznać teraz
 
Zapamiętajcie sobie jedno, Kaczka jest nietykalny na tym forum, czasami mam wrażenie, że to moderacja forum boii się go bardziej niżeli on moderacji.
 
Już tak nie przeżywajcie tego kaczego, uczepiliście się go niewiem czemu, i nie chce wiedzieć. Ignorancja jest najlepszą metodą, jeśli coś komuś nie odpowiada
 
Mi sie wydaje ze to poprostu przez popularnosc. W Polsce ludzie slawni ( co by nue mowic, takim jestem na tym forum), sa hejtowani. Polacy nie lubia, jak sie komus wiedzie, ot nasza mentalnosc
 
W koncu Polak ze mnie, nie. A co do Polakow w UFC: Halmann wylapal, za tydzien Daniel polegnie, coz, taka prawda
 
Kaczka a to tobie się tu jakoś wiedzie ?... Czy mnie czasem coś omineło ? Tak, jestes znany na forum jak nitk inny ale to nie dlatego, że Ci wyszło i jesteś jakiś super zajebisty tylko dlatego, że nawkurwiałeś tutaj tylu ludzi jak nikt inny. Ot i powodzenie.
 
"Wiedzie" i będzie mu się wiodło do usranej śmierci, nawet jakby wstawił zdjęcia jak się onanizuje nad naszymi zdjęciami to i tak nie dostanie bana permamentnego :-)
 
Kaczka jest właścicielem domeny cohones, jeden pstryczek i całe forum chuj strzeli. Teraz zrozumieli?
 
Hubi



Powiedział człowiek z k@#$#@m na twarzy :D



Mess



Proszę się nie bawić w prowokacje



Kaczka41



Na złe konto przelewałeś bo nic nie dotarło :)
 
Back
Top