PYTANIA DO ZAWODNIKÓW - bo kto pyta ten nie błądzi

duubertowa

KSW
Lightweight
Hehheh.jpg


Chcesz o coś zapytać, ale nie wiesz jak ?
Uważasz, że wywiady są sztampowe, mało ciekawe i w ogóle?
MASZ SZANSĘ TO ZMIENIĆ!

Nie, to nie jest nabór do redakcji, bo nie oddam Wam swojego miejsca, ale mogę oddać Wam czas antenowy podczas wywiadów z zawodnikami MMA! :heart:

W miarę możliwości chcielibyśmy, aby fani MMA* (hardcorowi, niedzielni, no każdy rodzaj bez wyjątku) mieli swój udział w tworzeniu wywiadów, które w dużej mierze powstają oczywiście dla Was!
W tym poście będę Was prosiła o pytania, które chcielibyście zadać zawodnikom, managerom, promotorom, nawet ekipie od nagłośnienia.

Najlepsze wybierzemy i zadamy przed kamerą :)

ZABAWA CZAS ZACZĄĆ :gospeldance:




*oraz fani Cohones
 
35963492_1777091625703775_116792564643790848_n.jpg


Z tym jegomościem widzimy się po weekendzie :)
Do niedzieli, do 23:59 zbieram pytania, które chcielibyście zadać Marcinowi przed zbliżającą się walką na ACB 90, która odbędzie się 10 listopada.
 
View attachment 11942

Z tym jegomościem widzimy się po weekendzie :)
Do niedzieli, do 23:59 zbieram pytania, które chcielibyście zadać Marcinowi przed zbliżającą się walką na ACB 90, która odbędzie się 10 listopada.

Czy ktoś z ACB odzywał się do niego w ostatnim czasie i uspokajał / tłumaczył co dzieje się w organizacji w kwestii odwołanych gal.
Jak traktują go ludzie w ACB? Jak ocenia to na przykład w porównaniu z UFC. Chodzi mi o kontakt na linii zawodnik - promotor ?
 
Czy jest zawiedziony tym, jak potoczyla sie jego kariera? Czy latka "zlotego dziecka polskiego mma" ciazyla mu i przeszkadzala w rozwoju? Czy patrzac w przeszlosc by cos zmienil? Moze za wczesnie bylo jednak na UFC?

Dobre pytanie, też się nad tym zastanawiałem czy to niesie za sobą presję, te oczekiwania że pójdziesz i zawojujesz świat MMA ot tak :)
 
Czy jest zawiedziony tym, jak potoczyla sie jego kariera? Czy latka "zlotego dziecka polskiego mma" ciazyla mu i przeszkadzala w rozwoju? Czy patrzac w przeszlosc by cos zmienil? Moze za wczesnie bylo jednak na UFC?
Tak właśnie. Czy przez to że zaczął tak wcześnie i szybko osiągnął wysoki poziom(Bellator) nie boi się, że w stosunkowo młodym wieku „wypali sie zawodowo”.
 
Tak odnośnie imb. Czy lubi orientalną kuchnie (np psa, kota)? Ile razy wykupił ppv i ile razy kupił bilet na galę MMA? Co myśli o forum Cohones hehe ?
 
Dostal ciezki nokaut kolanem w UFC. Jakie to sa odczucia dostac takie kolano? Jak sie czul dzien pozniej? Jakie byly obrazenia w sensie siniaki,opuchlizna itp. Jak dlugo odczuwal skutki takiego ciosu? Ogolnie tez jak dlugo do siebie dochodza po obrazeniach z walki. Przez jaki czas czuja bol?
 
View attachment 11941

Chcesz o coś zapytać, ale nie wiesz jak ?
Uważasz, że wywiady są sztampowe, mało ciekawe i w ogóle?
MASZ SZANSĘ TO ZMIENIĆ!

Nie, to nie jest nabór do redakcji, bo nie oddam Wam swojego miejsca, ale mogę oddać Wam czas antenowy podczas wywiadów z zawodnikami MMA! :heart:

W miarę możliwości chcielibyśmy, aby fani MMA* (hardcorowi, niedzielni, no każdy rodzaj bez wyjątku) mieli swój udział w tworzeniu wywiadów, które w dużej mierze powstają oczywiście dla Was!
W tym poście będę Was prosiła o pytania, które chcielibyście zadać zawodnikom, managerom, promotorom, nawet ekipie od nagłośnienia.

Najlepsze wybierzemy i zadamy przed kamerą :)

ZABAWA CZAS ZACZĄĆ :gospeldance:




*oraz fani Cohones
Noo trochę zrzynasz od starszych (http://cohones.mmarocks.pl/threads/dziś-pytanie-jutro-odpowiedź-kto-pyta-nie-błądzi.12665/), ale ookeej...:roberteyeblinking:

Zapytaj Marcina o bjj - wiadomo, że w MMA jest większa kasa itd., ale czy nie żałuje, swojej (trochę byłej, bo już się tak nie rozwinie w tym kierunku jak mógł kiedyś) potencjalnej kariery w bjj. Czy nie ma takich momentów kiedy mówi sobie: a mogłem tak jak Wardziak - bez obitej gęby i po całym świecie:antonio:?
 
Kto jest lepszy: On czy Gamer?
A tak na serio to czy
1. z perspektywy czasu coś by zmienił w swoich przygotowaniach (wyjazdy zagraniczne vs polskie kluby, większy nacisk na trening wydolnościowy/siłowy itp)?
2. Kiedyś ledwo poruszony temat w jakimś artykule: Seks przed walką czy raczej wstrzymanie? I dlaczego?
3. Kogo najbardziej lubi (lub kumpluje się) z zagranicznych zawodników?

@duubertowa zdążyłem?
 
Kto jest lepszy: On czy Gamer?
A tak na serio to czy
1. z perspektywy czasu coś by zmienił w swoich przygotowaniach (wyjazdy zagraniczne vs polskie kluby, większy nacisk na trening wydolnościowy/siłowy itp)?
2. Kiedyś ledwo poruszony temat w jakimś artykule: Seks przed walką czy raczej wstrzymanie? I dlaczego?
3. Kogo najbardziej lubi (lub kumpluje się) z zagranicznych zawodników?

@duubertowa zdążyłem?

Niestety nie ;)
Wywiad dziś lub jutro na YT ;)
 
http://fen-mma.com/konferencja-pras...ogloszenie-dwoch-nowych-zawodnikow-federacji/

Lista gości w linku - do kogoś coś :) ?
Pytania mogą się pojawić w czasie konferencji lub w wywiadach sam na sam :)

Paweł Jóźwiak: Czy negocjują z Różalem i czy to on ma być koniem pociągowym przyszłorocznej gali w systemie PPV?
(jakaś polska organizacja mma negocjuje z nim, więc albo FEN albo Babilon)

Paweł Jóźwiak: Skoro gala w Poznaniu, to dlaczego nie walczy łazarski gladiator Bonus BGC?

Damian Grabowski: Czy żałuje pójścia do UFC?
(mam wrażenie, że przez to więcej stracił niż zyskał, w czasach MMA Attack był kreowany na ich Mameda, a teraz jego notowania bardzo spadły)
 
@duubertowa pytania do Borysa

Co mysli szczerze o swoim przeciwniku i czy nie miał ochoty na większe wyzwanie? Nie mógł sobie pozwolić czy o co chodzi?
 
Back
Top