Pudzianowski vs Tim Silvia oficjalnie na KSW 19.

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
tim-sylvia-bloated.jpg




Niegdys czolowy ciezki i mistrz UFC Tim Sylvia, stanie do walki z nasza nadzieja wagi ciezkiej, Mariuszem ''Pudziao" Pudzianowskim. Dla Mariusza bedzie to szansa na rewanz, za pojedynek na gali Moosin w 2010 roku.



Wypowiedz Mariusza na temat walki:

Ciezko sie przygotowuje, daje z siebie wszystko. Kto nie wierzy, ze tym razem pokonam Silvie kij w oko hejterom!!!111111!!!!1 Polska gurom!111!!!
 
co jak co ale dzis nie wierze w zadne info;];];] a tym bardziej w taką wypowiedz Mariusza;]
 
Kurde, ale w pierwszej chwili nawet w to uwierzyłem, bo taka walka jest przecież prawdopodobna :P ale m.in. "polska gurom" mnie przekonała do tego że to prima aprilis :D
 
Ale nie powiem fajnie byłoby zobaczyć rewanż Pudzilli z cienkonogim Sylvią np na KSW 20 lub 21 :-)
 
Kiedyś byćmoże, ale nie sądzę aby po takich pojedynkach jak z DVD,Pudziao miał dostać Tima :)
 
ja również, ale jeśli pokaże się na 19stce z dobrej strony to czemu miałby nie walczyć na którejś z kolejnych gal z Sylvią? :)
 
Racja, tylko aby rywalem nie był Sapp bo to co on pokazał w swojej walce z DVD woła o pomste do nieba.
 
Ja byłbym zadowolony jakby Tim walczył na KSW19. Jak by pokonał 2 raz Pudziana to można go zestawić z Bedorfem
 
no tak kaczka ma racje :) przeciez Dana oglaszal ostatnio że Sylvia bedzie walczyl ze zwycięzca pojedynku Overeem - Dos Santos o pas i to będzie jego wielki powrot :D podobno jest teraz w zyciowej formie ;)
 
Back
Top