Pudzianowski vs Sapp - Zapowiedź (Unofficial)

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema. W związku z tym, że teraz dużo ludzi siedzi na cohones z powodu gali MMA Attack 2 postanowiłem, że wrzucę jakąś małą zapowiedź. :) Jak w tytule: Pudzilla kontra Bestia (:-)). Pełny trailer KSW19 wyjdzie do końca tygodnia najprawdopodobniej ;) Liczę na jak najwięcej komentarzy i krytyki (uzasadnionej oczywiście ;)). Mam także prośbę (w zasadzie ogłoszenie):



POTRZEBUJĘ KOGOŚ KTO ZNA SIĘ TROCHĘ NA OBRóBCE DŹWIĘKU I BYŁBY W STANIE FILTROWAĆ DLA MNIE WYPOWIEDZI ZAWODNIKóW TAK, ABY PODKŁAD BĘDĄCY POD TĄ WYPOWIEDZIĄ BYŁ JAK NAJMNIEJ SŁYSZALNY, BO NAPRAWDĘ CIĘŻKO JEST DOPASOWAĆ WYPOWIEDŹ DO MOJEJ MUZYKI.. ODPOWIEDZI W TYM TEMACIE LUB NA MAIL: [email protected] !! :)



...m.in. dlatego również w trailerze poniżej są wypowiedzi z trailera KSW 14, bo te z 19-stki po prostu miały za głośny podkład i wszystko sie mieszało :( Z resztą za dużo było tam kłamstw :P hehe



No ale dobra, zapraszam do oglądania:



 
Chciałem jego wypowiedzi wrzucić ale niestety ich tło dźwiękowe było za głośnie i nie dało się tego nigdzie wcisnąć, żeby to jakoś było znośne dla ucha..
 
Słaby nie. Słuchaj, podziwiam Cię za robienie tych zapowiedzi, naprawdę szacun za to, że potrafisz znaleźć czas na obróbkę, szukanie muzyki i tym podobne rzeczy. Wygląda to naprawdę profesjonalnie i widać, że gdybyś miał możliwości takie, jakie mają przykładowo Ci od zapowiedzi w KSW to wychodziłyby naprawdę rewelacyjne rzeczy. Jednak w tej zapowiedzi zabrakło trochę Sappa, bo pojawił się on na 10 sekund chyba :P Ale jak już wiemy, KSW robiło podobne rzeczy w zapowiedziach, pokazując jedynie swojego zawodnika (głównie), nie pamiętam co to za zapowiedź była. Good Job! :)



P.S. Jakiego programu używasz?
 
VideoPad Video Editor zwykły darmowy program tylko że jego wykorzystuje w 100%, przez moje możliwości sprzętowe nie jest to Vegas ani After Effects..



Dzięki bardzo :) No niestety gdybym miał dostęp do wypowiedzi czystych, bez żadnych dźwięków muzyki z tle to bym sobie mógł zaszaleć bardziej ;)
 
Back
Top