Pudzian wygrał zasłużenie - obejrzyj walkę jeszcze raz!

rogadam

Brutaal
Featherweight
I tyle w tym temacie, obejrzyjcie jeszcze raz, policzcie kto ile razy zadał celny cios, kto ile obaleń, podsumujcie i gitara. Sam miałem wrażenie że Pudzian niesłusznie wygrał, ale po obejrzeniu drugi raz tej walki zmieniłem zdanie.



 
dobra idz pisac na onet,



9-10 1st round



9-10 2nd round (ewentualnie naciagane 10-10)
 
pierwsza runda 10 - 8 , no ewentualnie 10 -9 James, druga zdecydowanie jak dla mnie 10 - 9 James - ewentualnie no już niech będzie 10 - 10....byłem pewien że ogłoszą dogrywkę bo to przecież pudzian i jego być albo nie byc, gdy zobaczyłem że jednak ogłaszają werdykt to było dla mnie jasne że thompson i aż się zdziwiłem że tak łatwo puszczają pudziana....a tu wygrana na jego korzyść, nie no jak dla mnie szok, na serio wydymali biednego jamesa, tak samo zresztą jak zikica którego walki nie trzeba chyba komentować wszyscy którzy znają się na tym sporcie wiedzą że jego wygrana po 2 rundach była jasna i klarowna 10 - 9 na każdą rundę i mówie to pomimo dużego szacunku i sympatii dla Antka. Jest mi na prawdę smutno że tak buduje się tą dyscypline w polsce... Pozdro dla wszystkich
 
Mozna powiedziec otwarcie, ze punktowanie sedziow na gali bylo poprostu pod naciskiem wlodarzy KSW! Niech nie robia z ludzi debili. Teraz bedzie gadka z ich strony, ze sedziowie tak ocenili itd... GOWNO PRAWDA!

Jako zwykly szary widz, kibic naszych zawodnikow i sportow walki musze powiedziec, ze WSTYD mi w takich momentach za ta KOMPROMITACJE SZTUK WALKI !!!
 
Obejrzałem drugi raz i jestem w 100 procentach pewien, że Thompson wygrał obie rundy 10:9. Tego nie można inaczej punktować, uznanie drugiej rundy za remisową to też mega przekręt, bo Pudzian miał coś do powiedzenia może przez 5 sekund.
 
Następny "fielki fan" pudzilli.... bądzmy realistami i obiektywni, Pudzian przegrał pojedynek, może ja sie nie znam na punktacji sędziowskiej ale to nawet na oko widać że dominująca stroną pojedynku był Thompson, obalał Pudziana jak chciał, okładał, pracował, zmieniał pozycje, w pewnym momencie to nawet przetoczył sie w parterze wokół Pudziana bez żadnego problemu ! Ale ludzie, zrozumcie tak musialo byc ! Pudzian to magnez na ludzi, on przyciaga ich a jak przyciaga ludzi to i kase ! Jakby Pudzian przegrał drugi pojedynek z Thompsonem to pomyslcie co by było :P
 
Ręce opadają, Pudzian wyprowdził jeden w miarę solidny cios i wygrywa na punkty. Ciekawe czy Tim Sylvia będzie miał teraz ochotę przyjechać do Polski na rewanż.
 
Pudzian po dwóch rundach przegrał ale mimo wszystko myśle że w 3 rundzie dałby rady.



To jest nauczka na KSW i czas wkońcu wprowadzic 3 pełne rundy!
 
Wywalcie tego Antka z forum bo facet całkowicie zatroluje ten portal. Wiecie co ten gość zrobił z Onetem? Pamiętam jeszcze jak na Onecie wiele lat temu pojawiały się całkiem logiczne komentarze. Dzisiaj to siedlisko samych trolii.
 
3 runda rozwiała by wszystkie wątpliwości, także trzeba lobbowć aby KSW to wprowadziło. Niech nawet ta trzecia będzie 3 minutowa.
 
Pierwsz runda przeleżana dla Thompsona ,ale już w drugiej rundzie można spokojnie ją dawac Pudzianowi.



Już większe wałki widziałem w życiu i to nie robi na mnie żadnego wrażenia.
 
FAWKIN JOKE. GIVE MARIUSZ A BIG ROUND OF APPLAUSE, COME ON! WHAT A FAWKIN JOKE. COME ON! I FAUT KSW WAS REALLY TRYIN TO BE SEEREEUS. IF YOU CAWN WATCH THAT BACK, I DAWNTNO HOW YOU CAN CAWL THAT SEEREEUS THEN YOUR FAWKED. AND KSW IS GAWIN DOWN THE FAWKIN TOILET.
 
usiadłem z kartką i zdecydowany remis. nie wiem jak ktokolwioek może dać 2 rundę dla dvd. jt-pudz: 10-9, 9-10. sędziowie musieli dać drugą rundę 8-10 za ciosy wiec to duże przegięcie. sss mam nadzieję to wyjaśni.
 
Zachecam wszystkich ktorzy wiedza jak sie sedziuje walki mma i sa normalni do napisania jakis congratsow czy czegos sympatycznego dla Jemsa na jego profilu na facebooku



http://www.facebook.com/pages/James-The-Colossus-Thompson/199137513465142







niech w swiecie nie mysla ze u nas to dla wszystkich normalne :/
 
To niech czytają polskie portale branżowe, żeby aż tak się płaszczyć?Angole go pewnie nie pocieszają, a Polacy tak. Tak jak ten screen z wpisem Daleya na FB Zikicia "Dobra walka, myslalem,ze wygrales", a nie jakies lamenty i płacz i jechanie sędziów, a dwa wpisy na tym screenie z polsko brzmiącymi nazwiskami zachowują się jakby chcieli się z Kolosusem zakumplować.
 
Back
Top