Pudzian vs Choi

roy_nelson

Oplot Challenge
Heavyweight
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Pudzianowski-juz-planuje-walki-na-jesien,wid,12226853,wiadomosc.html?ticaid=1a153


artykuł z WP mowiacy o planach naszego idola
 
najlepszy komentarz :D


"Słabiak !!!


Jak ten chinczyk przegrał z mniejszym od siebie i o wiele słabszym pod względem siły to Pudzian nie będzie miał z nim problemów !!!!"
 
Takie komentare piszą 12 latkowe
"Fartem wygrał z Najmanen. zaskoczył go i to był jego atut. gdyby Najnan go trafił to by nie było Mariusa"
 
komentarz o Fedorze jest naprawde wielki nie wiem po co ci ludzie to pisza majac wiedze ZEROWĄ
 
W walkę z Sylvią nie wierzyłem, ale to chyba jeszcze większy science fiction. Ostatni pojedynek Choia w USA został zablokowany przez komisję, z powodu guza w mózgu Koreańczyka. Podobno już go sobie operował, ale nie byłbym taki pewien czy tym razem nie będzie podobnych problemów.


Najzabawniejsze jest to, że na trzy tygodnie przed galą pojedynek Mariusza z Sylvią nie został jeszcze zatwierdzony przez komisję.
 
ja cos czuje, ze komisja nie wyrazi zgody na pojedynek z sylvia (podobnie jak bylo w przypadku walki sylvia-sims) i cala gala pojdzie w pizdu.
 
Back
Top