Pudzian trenuje w American Top Team

rogadam

Brutaal
Featherweight
Miałem tą przyjemność wpaść na byłego mistrza WEC • Mike • a Brown • a w hotelowym holu. Nie zastanawiając się ani chwili dłużej, podszedłem do niego porozmawiać o jego karierze. O tym jednak później, ponieważ śpieszymy się na samą galę. W pewnym momencie nasza rozmowa zeszła na Mariusza Pudzianowskiego i wówczas Mike zaskoczył mnie słowami:







• Pudzianowski to duży i silny facet. Trenuje z nami w American Top Team na Florydzie od miesiąca. •



Kiedy Mike usłyszał krótkie streszczenie kariery Pudziana i fakt, że jest w Polsce celebrytą, odpowiedział:







• To dobrze, kiedy osoby takie Mariusz, uczą się jak robić to we właściwy sposób. •


źrodło: mmanews.pl
 
Dolceo ostatnio kręci się w ATT to wiadomo, że Pudzian tam trenował :P
 
Jeśli go czegoś ucyzli to raczej obalenia i GnP, nie stójki. Kimbo też w ATT trenował, ale...czy to ogólnie jest faktycznie stuprocentowo pewna informacja?Bo ja ufam tylko Mmarocks ;)
 
Venom mówił, że trenuje Pudzian w dobrym teamie nie chciał tylko ujawnić nazwy
 
Jesli to nie kaczka dziennikarska, to ciekawe co zrobia z Pudziana :> W sumie w miesiac mozna sie sporo nauczyc, ale z drugiej strony to nie jest niewiadomo ile czasu...
 
Może będzie jakieś potwierdzenie ze strony Pudziana:-) jakoś w to nie wierzę,czy w ciągu miesiąca ogarnię MMA Jamesa :-)



colos_asdf4k.JPG
 
Miesią to bardzo mało ale jeśli teraz przegra to rzeczywiście z niego drewno



jak z Rasiaka
 
jeśli będzie taktyka jak z Kawaguchim to wygra, jeśli taktyke bedzie ustalał Krystian to przegra :-)
 
VENOM - miales racje, tam sa lepsze warunki treningowe niz w M-1, ciut lepsze, ale jednak lepsze ;)
 
@noodles
Ale nawet z taką taktyką jak z Kawaguchim to też przegra. Wygrał tylko dlatego, że silniejszy w klinczu był i obalił 2 razy w drugiej rundzie. Jamesa już nie będzie miał tak łatwo obalać, prędzej Pudzian zostanie obalony i powrótka z rozrywki.
 
Dopóki nie zobaczymy ewentualnych postępów u Pudziana i dopóki ta informacja nie zostanie potwierdzona nie ma co wyrokować Panowie :)
 
Pudzian może i trenować, ale czy to znaczy, że przeskoczy całe doświadczenie Kolosa?Czy James wcale nie trenuje?Skoro strongman po 3 latach "treningu" i miesiącu w ATT ma w sposób oczywisty wygrać z obieżyświatem Thompsonem?Wówczas naprawdę wypadałoby Mariuszowi mocno i glośno bić brawo...
 
Jeśli to prawda to brawa za samą decyzje. Mógłby przecież w Polsce trenować. Koszta mniejsze a kaska do zarobienia ta sama. Pewnie to przykrę co piszę, ale teraz tak jest na świecie, że wszystko na pieniądze się przelicza. Widać, że przyjął wyzwanie honorowo.
 
Musial wyjechac, polsat powiedzial albo bedzie wygrywal albo nie beda mu tyle placic. proste
 
Przeczytajcie cały art u źródła i kilka innych przed po nim na stronie. Wtedy będziecie wiedzieli skąd autor ma informację o Pudziane, w jakich okolicznościach ją uzyskał i na ile jest wiarygodna
 
Musial wyjechac, polsat powiedzial albo bedzie wygrywal albo nie beda mu tyle placic. proste






Z tego co wiem to KSW placi Pudzianowi, nie Polsat.



Moim zdaniem wyjechal dla samego siebie. Ambicje jak zwykle ma wysokie, a po porazce z DVD czul sie upokozony, po raz kolejny i dotarlo do niego, ze moze warto sprobowac czegos wiecej (skoro ma takie mozliwosci). W Polsce nikt odpowiednio go nie przycisnal i nie pokierowal.











A tak poza tym, to moim zdaniem Pudzianowi ktos powinien wbic chociaz podstawy BJJ (nie wiem czemu Mirek tego nie zrobil). Jak ogladam te przewracajce sie 130kilogramowe kloce to widac tyle potencjalnych konczen. I zeby tego nie wykorzystac, to wola o pomste do nieba!
 
Back
Top