Pudzian przeżył chwile grozy podczas targów FIBO w niemieckim Essen

tsatsiki

WSOF
Bantamweight
tak wynika z relacji

święcącego sukcesy w zawodach strongman, kulturystyce oraz na ringu




Kamila "Vanderleia" Bazelaka:











Tegoroczne FIBO było okazją do zawarcia dla mnie wielu cennych znajomości w różnych krajach począwszy od Niemiec,Holandii,Brazylii,Rosji,Hiszpanii czy Francji. Podczas dwóch dni branżowych przeznaczonych dla firm( 14 i 15 kwiecień)miałem okazję spotkać w Essen mojego • ulubieńca • Mariusza Pudzianowskiego. Pudzianowski był na stoisku Olimpa, gdzie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Kiedy zobaczył mnie na targach zaczął gwałtownie gestykulować i wskazywać w moim kierunku rozmawiając z kulturystą Mariuszem Strzelińskim. Postanowiłem zweryfikować to co ma do powiedzenia i podszedłem do jego stoiska. Reakcja Pudziana była zaskakująca,a rzekłbym nawet niespodziewana. Kiedy podszedłem w odległość około 1,5 metra od niego chwycił leżący folder reklamowy Olimpu i zaczął go wnikliwie studiować, aby uniknąć ze mną jakiejkolwiek konfrontacji. Nie był w stanie nawet spojrzeć mi prosto w oczy • Roześmiałem się i poszedłem na swoje stoisko. O Mariuszu Pudzianowskim wiem dzisiaj już wszystko i zdania na temat tego człowieka nie zmienię. Sam sobie wystawia opinię i daje świadectwo swej niezwykłej odwadze. A serce jego zatrute jest tchórzostwem!


http://www.kamilbazelak.pl/index.php/2011/04/kamil-bazelak-serce-pudziana-zatrute-jest-tchorzostwem/



1272348532_original-lol.gif
 
pogrzebałem troche na jego forum i znalazłem kilka fajnych postów
To już nie ten sam rozmiar co niegdyś...Zbyt duża ręka przeszkadza w treningach,szybciej się pompuje i męczy,dlatego moim obecnym celem jest wyrzeźbienie się,maksymalna utrata tłuszczu i zwiększenie wytrzymałości mięśniowej</td>




De facto miałem plany walczyć. Przeciwnikiem miałbyć zawodnik ze Sparty Essen,jednakże plany te spaliły na manewce.

Co się tyczy KSW to wg jednego z właścicieli KSW mam walczyć we wrześniu. Nazwisko swojego rywala jednak zachowam na razie w tajemnicy, gdyz oficjalnie ogłosi to już KSW we właściwym czasie.


Moje plany w najbliższych miesiącach to:

-kwiecień walka zawodowa w MMA
-maj-turniej IBK karate
-czerwiec -walka zawodowa w boksie
-lipiec -walka zawodowa w MMA
-wrzesień-walka zawodowa w MMA
-październik Puchar Świata Gordeau w Karate
-listopad?
-grudzień?
 
Mógłbym wprawdzie powalczyć z jakimś kelnerem i efektownie wygrać,ale doszedłem do wniosku,że niczego mnie to nie nauczy. Wolę przeciwników z górnej półki,gdyż dzięki walce z tak utytułowanym zawodnikiem czegoś się mogę nauczyć,nabrać doświadczenia. Pojedynek będzie na dystansie 4 x 3minuty.


czerwiec 2012



Kamil Bazelak pokonuje władimira kliczko i zostaje mistrzem swiata wagi ciezkiej
 
Jak gość z wiadomą przeszłością ma czelność pisać tak do gościa, który jeżeli chodzi o ciemną stroną życiowej aktywności wykazał się mega charakterną postawą?
 
2013 - Bazelak odbiera Silvie pas na zakończenie kariery Spider'a
2014 - Vanderlei kończy kariere GSP
2015 - odbiór pasa Bones'owi

2016 - wilelka gala UFC vs KSW o mistrzostwo wszechświata, Bazelak vs Pudzianeiro
 
"Kiedy podszedłem w odległość około 1,5 metra od niego chwycił leżący folder reklamowy Olimpu i zaczął go wnikliwie studiować, aby uniknąć ze mną jakiejkolwiek konfrontacji. Nie był w stanie nawet spojrzeć mi prosto w oczy • Roześmiałem się i poszedłem na swoje stoisko."



Urzekła mnie ta historia zwalczającej się konkurencji jak na jakimś bazarze. Pomijając, że padło Olimp, który z resztą sam zawsze polecałem :)



Rozumiem, że Bazelak chciał tam walczyć?Niech w końcu zawalczy, a nie gada i planuje, wygra coś to może w końcu dostanie szansę z Pudzianem, który jednak cokolwiek już w MMA zrobił.
 
Back
Top