"Pudzian chce walczyć z Hardkorowym Koksem"

vipowski

Shark Fights
Featherweight
Przyjaciel (manager?) Burneiki zdradził w najnowszym Radio Koksu, że ktoś z KSW kontaktował się z nim i dopytywał czy Koksu byłby gotowy walczyć z Pudzianem.

od 9:30 minuty

 
Przyjaciel (manager?) Burneiki zdradził w najnowszym Radio Koksu, że ktoś z KSW kontaktował się z nim i dopytywał czy Koksu byłby gotowy walczyć z Pudzianem.

od 9:30 minuty


Świetny podcast.
 
Czego się przypierdalać ? Robert gada o pomocy potrzebującym itp. , temat walki to jakiś głupi żarcik był.
 
Popka ciężko zestawić z kimkolwiek. Z koksem i Najmanem pewnie by przegrał. Nie wiem, czy nawet byłby faworytem z Ozdobą czy Bonusem BGC.

Powinni się postarać o ustawioną walkę, bo kolejna porażka sprawi, że inwestycja w super gangstera nigdy się nie zwróci ;-)
 
Popka ciężko zestawić z kimkolwiek. Z koksem i Najmanem pewnie by przegrał. Nie wiem, czy nawet byłby faworytem z Ozdobą czy Bonusem BGC.

Powinni się postarać o ustawioną walkę, bo kolejna porażka sprawi, że inwestycja w super gangstera nigdy się nie zwróci ;-)
jedynie to robi go tylko najman, reszta jest na pol liscia
 
Last edited:
yonigga, zapomniałeś chyba, że Najman przegrał z Burneiką :-)

Powinni zrobić z nich wszystkich osobną ligę. Walczyliby o pas Polsatu i superpuchar KSW.
 
Pomijam już fakt, że był ścigany listem gończym za przestępstwa, ale odnosiłem się prześmiewczo do otoczki jaką wokół siebie tworzył, nagrywając jakiś gangsta rap i kawałki w stylu "international gangster". Plus jakieś dragi w teledyskach, broń; sfingowane zatrzymanie przez przebierańców przed KSW itd. Dalej mam wymieniać, czy już rozumiesz?
 
Nie słuchałem podcastu, ale może ktoś wytłumaczyć, dlaczego piszecie o Popku, skoro w temacie jest informacja o potencjalnej walce między Pudzianem i Koksem?
 
Przecież to dla mnie też żaden gangster. Nabijałem się z tej całej otoczki, jaką starał się wokół siebie stworzyć.

Piszemy o Popku, bo jest supergwiazdą MMA i przyszłym dominatorem wagi ciężkiej w KSW. O nim nie da się nie pisać ;-)
 
Smutne... Coś czuję, że niejeden zostanie zbanowany za wyrażenie swojej opinii na temat tego syfu, który zaczyna się wytwarzać na kolejnej rozpisce KSW.
 
Back
Top