Publicystyka na MMARocks!

piound

Oplot Challenge
Featherweight
Dlaczego na stronie MMARocks! pojawia sie tak mało tesktów publiucystycznych ??? Kiedy pojawiało sie ich znacznie wiecej, dział PROFILE równiez został juz troche zapomniany. Jesli redakcja nie ma czasu na tworzenie dłuzszych tesktów, proponuje na forum otworzyc dział Publicystyka , gdzie forumowicze mogli by wrzucac własne testy. Co ciekawsze mogły by ukazywac sie na głownej stronie. Co tym myslicie ???,
 
Wraz z popularnoscia ,redaktorzy drastycznie zminimanizowali swoj wysilek wlozony w strone mmarocks.
 
Niestety wraz z wzrostem popularności strony, content strony stał się tylko jedną z rzeczy jaką musimy się zajmować a nie jak to było kiedyś kiedy materiały były naszym głównym zmartwieniem.



Co do publicystki pisanej przeze fanów to jest to dobry pomysł i jak tylko pojawi się coś dobrego to zawsze wrzucamy to na główną stronę MMARocks
 
Zgadzam sie. Lupa od Yoshihiro wychodzi tylko jak sa walki ''stulecia'', sekcja zwlok juz w ogole. Tj czasami cos skrobnie i to na tyle.



A wierze, ze na forum mamy duzo osob, ktore uniosly by ciezar pisania artow na glowna :D
 
Naiver był całkiem dobry (znaczy jest)



Automat też by dawał radę (ale na banicji już)



Egzi - j/w :-)



Ja.......nie mam czasu



Ale co do pomysłu piounda - jestem za
 
Egzi - j/w
wink.gif




Ja.......nie mam czasu


żart?
 
proponuje na forum otworzyc dział Publicystyka , gdzie forumowicze mogli by wrzucac własne testy.






to by dopiero byl publicystyczny armagedon... Jak ktos skrobnie cos fajnego to moze zalozyc nowy temat - osobny temat gdzie kazdy bardziej ambitny "redaktor" na sile bedzie chcial cos wrzucic (a nuz uda trafic sie na glowna) bedzie zbieranina smieciowych tekstow. Niestety, ale ne forum wciaz brakuje osob ktore maja cos sensownego do powiedzenia - wartego publikacji.
 
Ja się przymierzam do tekstów w stylu "Pięciu młodych zawodników, których warto obserwować" i ogólnie troszkę więcej o krajowym podwórku. Jak na razie jedyne co drastycznie zminimalizowałem to czas poświęcany na sen, więc pewnie się jeszcze trochę poprzymierzam zanim nad czymś usiądę.



Ale generalnie zachęcam wszystkich do pisania. Jak coś będzie dobre, to z przyjemnością damy to na główną.
 
Back
Top