Przewinienie techniczne?

yes.gif
 
@http://www.allthebestfights.com/david-rickels-vs-jason-fischer-full-fight-video-bellator-82/
koleś który robi wywiady po walce w Bellatorze xeruje Joe Rogana po prostu w każdym calu:D
 
... i co?



... dwa faule techniczne i koniec, wypad z oktagonu, jak w nba...:-)
 
Podbiję tutaj jako, że poprzedni post został zablokowany z odnośnikiem do tego miejsca. Chciałem wcześniej wysłać PM z upewnieniem się, że mogę wkleić zawartość tutaj ale nie znalazłem takiej opcji. W razie czego proszę o usunięcie i przepraszam za problemy ;D

Witam,


To mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość :D Od kilku miesięcy chodzę na MMA i mam pytanie odnośnie przepisów z turniejów. Oczywiście czytałem przepisy, ale nie ma tam informacji. U siebie pytać nie chcę bo sprawa mnie dotyczy i nieco mnie krępuje. A więc, czy podczas walki w turniejach dozwolone jest łaskotanie? Chodzi mi o takie celowe np. po zablokowaniu nogi aby ktoś odklepał. Jestem w kadetach jeżeli to coś zmienia. Pytanie z tych dziwnych ale strasznie mi to przeszkadza a chciałbym nie długo wziać udział w jakimś turnieju.



Przy okazji jest może jakaś strona która opisuje nietypowe sytuacje w MMA do jakich może dojść podczas walki? Albo jakaś gdzie są jakieś materiały które warto zobaczyć przed turniejem? (o ile coś takiego istnieje :D)



Dzięki z góry za odpowiedzi :D
 
Back
Top