Przegląd Kursów TOTALbet – BABILON MMA 43. Mateusz Makarowski obroni pas mistrzowski?

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
BABILONMMA43.jpg


Już 22 marca w Skierniewicach odbędzie się gala BABILON MMA 43, podczas której kibice zobaczą dziewięć pojedynków. W najważniejszym z nich Mateusz Makarowski stanie do obrony tytułu mistrzowskiego w kategorii lekkiej w pojedynku z Krzysztofem Mendlewskim. Przed tym wydarzeniem przyjrzeliśmy się bliżej kursom wystawionym przez naszego partnera TOTALbet.>>> SPRAWDŹ AKTUALNE KURSY NA GALĘ BABILON MMA 43

Aktualne kursy na galę BABILON MMA 43
(stan na 22.03.2024, 08:41):

  • Mateusz Makarowski 1.35 - 2.78 Krzysztof Mendlewski
  • Fabiano Silva 3.26 - 1.26 Patryk Duński
  • Krystian Szczęśny 2.36 - 1.48 Marek Jakimowicz
  • Piotr Drozdowski 2.60 - 1.40 Przemysław Wełnicki
  • Arkadiusz Kolus 1.50 - 2.30 Kacper Pakeltys
  • Hubert Wybierała 1.25 - 3.33 Łukasz Kłos
Ciekawe starcie w wadze lekkiej w walce wieczoru piątkowej gali. Będzie to rewanż za starcie z września 2021 roku, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów wygrał Krzysztof Mendlewski (MMA 6-3-0). Od czasu tego pojedynku minęło więc nieco ponad dwa lata. Od tamtej pory Mateusz Makarowski (MMA 11-5-1) wygrał cztery starcia, a Mendlewski zaliczył dwie wygrane i jedną przegraną. Pretendent może być niebezpieczny w parterze, co pokazywał w ostatnich starciach, wygrywając w pierwszych rundach z Hubertem Lottą i Kamilem Krzewiną. Jest to natomiast płaszczyzna, którą zapewne unikać będzie sam mistrz - w swojej karierze był od poddawany przez Kacpra Bróździaka, Paula Hughesa i Leo Brichtę. Jeśli więc Krzysztofowi Mendlewskiemu uda się sprowadzić walkę do parteru to tam może stanowić ogromne zagrożenie dla rywala. Jeśli jednak Mateusz Makarowski utrzyma walkę na nogach to jest w stanie kontrolować przebieg starcia i punktować przeciwnika.

Bardzo niski kurs na Patryka Duńskiego (MMA 10-6-1) raczej nie zachęca do grania. Polak co prawda w ostatnich latach pokazywał się z naprawdę dobrej strony, kończąc przed czasem takich zawodników, jak Maciej Kaliciński, Kamil Łebkowski, Krzysztof Dobrzyński, Wojciech Kawa czy Magomed Tsitsaev. W ostatnim pojedynku przegrał natomiast na punkty z Łukaszem Charzewskim. Fabiano Silva (MMA 34-14-1) to jednak bardzo doświadczony zawodnik i mimo 36 lat potrafi toczyć bardzo dobre pojedynki - w ostatnich dwóch występach kończył przed czasem Bekhruza Zukhurova i Saida-Magomeda Abdulkadyrova. Duński jak najbardziej może ten pojedynek wygrać przed czasem - w taki sposób Silvę pokonywali przecież Adrian Zieliński i Mateusz Rębecki - jednak kurs wynoszący zaledwie 1.26 nie zachęca do takiego ryzyka ze względu na ogromne doświadczenie Brazylijczyka.

Szansę na odbudowanie znaleźć może Marek Jakimowicz (MMA 3-3-0), którego ostatnie trzy starcia to przegrane. Pamiętać należy jednak, że rezultaty starć z Karimem Ghajjim i Mohamadem Baillotem to wygrane w pierwszych rundach, które później zostały zmienione na dyskwalifikację. W ostatnim starciu Jakimowicz został odprawiony ciosami przez Tymoteusza Łopaczyka, co pokazało, że trudno mu będzie wejść do czołówki kategorii półśredniej w Polsce. Teraz jego rywalem będzie jednak Krystian Szczęsny (MMA 3-2-0), który w zawodowym MMA ma pięć pojedynków. Przegrane z Adrianem Gralakiem czy Michałem Pezdą pokazują luki, które może wykorzystać Jakimowicz, jednak pozostałe starcia, które zwyciężał, dają znać, że 22-latek będzie bardzo niebezpieczny w wymianach.

Proponowany kupon:

PK2203.png


 
Last edited by a moderator:
"Pretendent może być niebezpieczny w parterze, co pokazywał w ostatnich starciach, przegrywając w pierwszych rundach z Hubertem Lottą i Kamilem Krzewiną."

Kurła, który redaktor próbuje mi zwarcie zrobić? Człowiek wbija po kursie logiki żeby się odmulić, a tu takie ataki?! :jarolaugh:
 
"Pretendent może być niebezpieczny w parterze, co pokazywał w ostatnich starciach, przegrywając w pierwszych rundach z Hubertem Lottą i Kamilem Krzewiną."

Kurła, który redaktor próbuje mi zwarcie zrobić? Człowiek wbija po kursie logiki żeby się odmulić, a tu takie ataki?! :jarolaugh:
Wygrywając, poprawione :homer:
 
Back
Top