Przegląd gali SF: Fedor vs Hendo

sethcab

Shark Fights
Lightweight
http://www.youtube.com/user/sethcabMMA







Powracam, musiałem zrobić nowy kanał z pewnych powodów, no ale nic.



No może ciężko to nazwać projektem, już tłumaczę. Pamiętacie drogę do UFC X? Starsi użytkownicy będą pamiętać. Strasznie mi sie to podobało, i mogłem to wysyłać znajomym którzy nie śledzili zbytnio MMA żeby sobie przybliżyli trochę fighterów walczących na najbliższej gali. Teraz postanowiłem zrobić sam coś podobnego, ale nie do końca. Przed każdą galą będę robił taki przegląd (nie mam lepszego słowa jakby to nazwać, ktoś ma jakiś pomysł?). Przegląd będzie wyglądał z pozoru jak zwykłe przedstawienie kto walczy z kim, tylko że dzięki adnotacjom na YT po kliknięciu na zdjęcie zawodnika będzie was przenosiło do wybranego przeze mnie jego Highlight'u (np. klikamy na zdjęcie Wanda i przechodzimy do jego HL). Wiem, że każdy może to sam zrobić, ale tutaj będziecie mieli wszystko w jednym miejscu itp.
 
23_129_8.gif




Jak juz pisałem, świetny pomysł, mam nadzieję, że się nie zniechęcisz.
 
Świetny pomysł ;-) Interesuję się MMA od niedawna i nie kojarzę wszystkich zawodników, pewnie nie jestem jedyny. Dlatego fajnie byłoby gdyby przed każdą galą redakcja wstawiała takie filmy na stronę główną :p
 
Tarken bez przesady... (chociaż nie miałbym nic przeciwko ^^)



Przegląd UFC 133 pojawi sie w okolicach środy.
 
Sethcab, może lekko mnie poniosło =D Przydałoby się jeszcze dopracować przeglądy pod kątem grfafiki, ale z umiarem, żeby było przejrzyste ;)
 
Back
Top