Proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety - Analiza czynników ryzyka...w chwytanych sportach walki

thomson92

Oplot Challenge
Lightweight
Witam, bardzo proszę o pomoc w wypełnianiu ankiety. Prośbę kieruję do osób, które mają doczynienia z chwytanymi sportami walki. Czas potrzebny na jej wypełnienie to ok 3min. Ankieta jest w 100% anonimowa. Wyniki zostaną użyte do napisania pracy magisterskiej.

Temat pracy "Analiza czynników ryzyka wybranych urazów stawu kolanowego w chwytanych sportach walki", ankiete mogą wypełniać również osoby, które nie doznały żadnego urazu stawu kolanowego.

https://www.interankiety.pl/interankieta/f8dfd9a2ef04878d1ea240206b2b38f8

Z góry dziękuję za poświęcony czas :) !

PS. mam nadzieję, że to odpowiedni dział :D
 
Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 10 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 [email protected]
http://analizy-statystyczne.firma4u.pl
 
super dziękuję wam bardzo! :D potrzebuję ok 100, na chwile obecną mam już 20, idzie szybciej niż się spodziewałem :) Jeżeli możecie podeślijcie swoim znajomym, którzy kwalifikują się do tej ankiety :) dzięki!
 
super dziękuję wam bardzo! :D potrzebuję ok 100, na chwile obecną mam już 20, idzie szybciej niż się spodziewałem :) Jeżeli możecie podeślijcie swoim znajomym, którzy kwalifikują się do tej ankiety :) dzięki!
napisz na fb na stronie grapplerinfo i chwytamy moze udostepnia wtedy szybko ci pojdzie
 
Dzięki! Zachęcam innych, którzy mieli styczność z chwytanymi sportami walki do wypełnienia ankiety :) wypełnianie zabiera 3-4 min (jeszcze raz zaznaczę, że do ankiety kwalifikują się również osoby, które nie doznały urazu)
 
Panowie brakuje mi jeszcze kilkunastu ankiet, sory za odświeżanie tematu ale raz jeszcze chciałbym prosić osoby, które trenują lub trenowały chwytane sporty walki o poświęcenie ok. 3 min na wypełnienie bardzo prostej ankiety. (również osoby, które nie doznały urazu)
 
To masz ode mnie też. Jak zabraknie ci ankiet na necie to spróbuj może gdzieś w klubach w okolicy porozdawać wydrukowaną ankietę (potem możesz wprowadzić w neta samemu), może coś ruszy.
 
Dzięki, ankietę wrzuciłem jeszcze na forum sfd, znacie jeszcze jakieś fora gdzie mogę umieścić taką prośbę?
 
Nie wiem czy to zgodne z regulaminem forum ale pozwolę sobie ostatni raz odświeżyć ten temat i poprsić osoby, które jeszcze nie wypełniły ankiety o poświęcenie dosłownie 3min! każdy kto uprawia lub uprawiał chwytaną dyscyplinę sportów walki kwalifikuje się do ankiety! Bardzo was proszę o pomoc, każda ankieta bardzo mi pomoże :) z góry dziękuję za poświęcony czas
 
Back
Top