Pronałncijajszyn czelendż :-)

Status
Not open for further replies.

beef

Bellator
Heavyweight
Last edited:
I Ty jesteś jakimś tłumaczem symultanicznym na konferencjach branżowych, co 2 zdań nie potrafi stworzyć bez "kurwa" pomiędzy?
:dismay:
 
I Ty jesteś jakimś tłumaczem symultanicznym na konferencjach branżowych, co 2 zdań nie potrafi stworzyć bez "kurwa" pomiędzy?
:dismay:

Jestem prymitywem:fjedzia:.

Tłumaczyć to ja co najwyżej mogę drogę jakiemuś cudzoziemcowi :-(, i to też z błędami
 
Dostałem raka uszu, dzięki kurwa. Może i masz lepszy akcent od Aski, ale chuj z tego, jak sklejasz zdania jak ten koleś
:dance:


Zresztą co innego gadać sobie przed kompem, a co innego przed mediami. To co mówi Aśka, wszystkie Helwani i Karynt Bryanty tego świata rozumieją, więc jak dla mnie to się bezsensownie czepiasz
 
Dostałem raka uszu, dzięki kurwa. Może i masz lepszy akcent od Aski, ale chuj z tego, jak sklejasz zdania jak ten koleś
:dance:


Zresztą co innego gadać sobie przed kompem, a co innego przed mediami. To co mówi Aśka, wszystkie Helwani i Karynt Bryanty tego świata rozumieją, więc jak dla mnie to się bezsensownie czepiasz


Uwierz mi że przed mediami mówiłbym tak samo . Chujowo mówę, ale porównaj mnie z Drims kam truałami tego świata .
 
Uwierz mi że przed mediami mówiłbym tak samo . Chujowo mówę, ale porównaj mnie z Drims kam truałami tego świata .

No patrz, GSP od jakichś kilkunastu lat gada po angielsku z przekurewsko mocnym francuskim akcentem - już widzę jak Kanadyjczycy w Montrealu czy Quebecu mu cisną na forach o to :śmiech:
 
Dupy moze nie urywa, ale jest z czego budowac. Troche wiecej praktyki i bedziesz wymiatal :deniro: Akcent rzeczywiscie spoko :penn:
 
comment_J6aHUowGVjZWd8uSzy3tvSxHXsXyLxPp.jpg
 
@Myszka
Tutaj znów narzekam : http://cohones.mmarocks.pl/threads/...ważni-joanna-jędrzejczyk-przed-ufc-211.37451/

Więc odpowiadam.

Żałsone w whooy, ale myślę że coś tam o plakach w ufc mogę się popróć/popruć chuj wie :-)




Baju, Klimek1, repspect i inni ktòrzy ładnie napierdlają po ang, jeśli to widzicie proszę nie linczujcie. Słaby jestem, ale chyba wymowa trochę bardziej znośna od Joanny. :beer:

Moim zdaniem akcent nie jest aż tak bardzo ważny. Angielski akcentować można na wiele sposobów. Według mnie ważniejsza jest płynność. Mówienie bez zacinek, ładne konstruowanie zdań, bogate słownictwo. Taki typowo słowiański akcent jest jak najbardziej zrozumiały dla nich. Wydaje mi się, że w stanach nie mają z tym problemu.


P.S. Trochę Cię poniosło z tym nagraniem :lol:
 
Pierwsze primo: nie ukończyłam studiów językowych xDDD
Drugie primo: ostatnia rzecz , jakiej sie nauczysz na uczelniach językowych to wymowa. Wszyscy kładą na to straszną lagę niestety. IMO największy błąd w przyswajaniu języka obcego.
Trzecie primo ultimo: spoko nawijasz. Mało spójnie, jeśli chodzi o zawartość, ale sam dźwięk spoko, jest potencjał i keep it up! :)

Mam poważne problemy z pamięcią, więc dlatego tak wypowiedź przerywana bo zapominam słów.:fjedzia: .

Ale dzięki za opinię kogoś kto rzeczywiście coś o tym wie.
tenor.gif
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top