Program o MMA w kanale ZERO - kogo widziecie jako prowadzących?

Luiz N

BAMMA
Flyweight
Czy kanał ZERO powinien mieć program o MMA? Kto pownieni go prowadzić?
Może Bartosz Starucha z LOW KING a cześć freakową Mateusz Kaniowski? A może bez freaków? Jak myślicie?
 
Co to w ogóle za pytanie?

Mateusz Borek o propozycji sprzed lat. Myślisz, że od nas można tak po  prostu odejść?
 
Ja bym chciał redaktora @Siedem, myślę że Polska zasługuje wreszcie na kogoś potrafiącego uczciwie ocenić, jak się rzeczy mają, a nie jakichś dupolizów :śmiech:
Kurwa dałem ci bonesa ale przemienilem na serduszko, w punkt.

Ciekawostką.... Miałem kiedyś możliwość uczestniczenia w podcaście o MMA, ale odmówiłem.

I to kurwa w takim o które niektórzy by się zabijali.
 
Czy kanał ZERO powinien mieć program o MMA? Kto pownieni go prowadzić?
Może Bartosz Starucha z LOW KING a cześć freakową Mateusz Kaniowski? A może bez freaków? Jak myślicie?
Ponadto z ciekawości obejrzałem początek wywiadu ze Stanowskim, wydaję mi się że pytany w pewnym momencie o osoby związane ze światem freakfightów, starał się raczej odciąć od takich projektów - i rzeczywiście jeśli kanał ma być w swoim wydźwięku ambitniejszy niż chociażby telewizja ze swoimi tańcami na lodzie, szkołą, dlaczego ja, wiadomościami wypełnionymi szczuciem i propagandą na zmianę - to nie powinno być tam nawet mowy o takich patologicznych projektach jak świat freakfightów.

I bardzo kurwa dobrze
 
Kurwa dałem ci bonesa ale przemienilem na serduszko, w punkt.

Ciekawostką.... Miałem kiedyś możliwość uczestniczenia w podcaście o MMA, ale odmówiłem.

I to kurwa w takim o które niektórzy by się zabijali.
Kurwa sam byś to zrobił, telefon do nagrywania, jakieś światło i lecisz - ostatnio widziałem w sieci typa który se pseudo profesjonalną nagrywkę robi właśnie na telefonach, jakąś aplikacją która robi profesjonalne tło, że wyglądasz jak w studio, wystarczy tylko pod lampą siedzieć żeby światło dobre było, albo takie oswiatlenie dla komentatorów, od paru dych się zaczynają ceny (takie małe kółko świecące na matowo, żeby tylko ryj oświetlało, albo takie duże jak u fotografów).

Na początek styknie byle co, tylko to delikatne gówna są, ostrożnie i bez przemocy - https://allegro.pl/oferta/lampa-pie...IBDRyblx0HZGeKSZX-eJWF-32Kvv-IKgaArfbEALw_wcB

A jak się ryja wstydzisz to przecież w kominiarce czy jakoś można nawijać, sposobów jest mnóstwo, nawet się nie trzeba pokazać w sumie.
 
MMA zrobi te liczby, tylko program musi poprowadzić Cohones, w sinusoidzie poziomu naszego forum, znów jest górka. Sporo fajnych, rożnych ludzi aktywnie uczestniczy w komentowaniu. Jest merytorycznie, wesoło, zjadliwie. Tu są ludzie z tyłu światów, że spokojnie moglibyśmy zapełnić ramówkę, rozmaitymi dziedzinami. Świat według cohones.
 
MMA zrobi te liczby, tylko program musi poprowadzić Cohones, w sinusoidzie poziomu naszego forum, znów jest górka. Sporo fajnych, rożnych ludzi aktywnie uczestniczy w komentowaniu. Jest merytorycznie, wesoło, zjadliwie. Tu są ludzie z tyłu światów, że spokojnie moglibyśmy zapełnić ramówkę, rozmaitymi dziedzinami. Świat według cohones.
Mazurek i Stanowski z tymi swoimi marnymi tekstami dawno by zniknęli w gąszczu tego forum, gdzie im do charakterów z cohones.
 
Na tyle co pamiętam to Stano jasno mówił o kontencie informacyjno - lifestylowym.Raz w tygodniu ma być audycja ogólno sportowa w której ma być przegląd najważniejszych wydarzeń.
 
Ponadto z ciekawości obejrzałem początek wywiadu ze Stanowskim, wydaję mi się że pytany w pewnym momencie o osoby związane ze światem freakfightów, starał się raczej odciąć od takich projektów - i rzeczywiście jeśli kanał ma być w swoim wydźwięku ambitniejszy niż chociażby telewizja ze swoimi tańcami na lodzie, szkołą, dlaczego ja, wiadomościami wypełnionymi szczuciem i propagandą na zmianę - to nie powinno być tam nawet mowy o takich patologicznych projektach jak świat freakfightów.

I bardzo kurwa dobrze
Jak Stanowski zobaczy zajebiscie poważne pieniądze to będą tam programy typu tańce na rurze i inne tvnowskie gówna dla Grażyn. Róbcie screeny.
 
Czy kanał ZERO powinien mieć program o MMA? Kto pownieni go prowadzić?
Może Bartosz Starucha z LOW KING a cześć freakową Mateusz Kaniowski? A może bez freaków? Jak myślicie?
Nie będzie tam takiego formatu na 100%.

Gdyby mimo to pobawić się i dla czystej zabawy kogoś zaproponować to tylko grono eksperckie cohones. Kaniowski to się nawet nie zna na prawdziwym MMA.
 
Back
Top