problem z strona

boloooooo

Oplot Challenge
Featherweight
Dlaczego glowna strona ,gdy wchodze na rozipski,by zobaczyc nastepne walki ktore sie odbenda,,zaslania mi jakis pasek z reklamami i nie mozna zobaczyc do konca to co szukalem.Czy naprawde nie mozna tego polepszyc ,,,bo w tej chwili jest to beznadzieja tylko plakac
 
Nie mam nic przeciwko reklama,tylko dlaczego zaslaniaja mi tekst czy tez info ktore chce wlasnie czytac,to dla mnie paranoja
 
Juz probowalem z innej przegladarkiii,czasami jest ok ,,ale to chyba kwestja szczescia,i chyba nie o to tu chodzi
 
Ja natomait mam problem z logowaniem się z poziomu strony, za to na forum działa.
 
na glowna strona ,rozipski juz tak mojo i nie polepszyc w tej chwili wiec pozostaje beznadzieja tylko plakac mozosz ale zanim sie wlaki odbenda to zawzse na glonwej strona jest info
 
Ja teraz mam ok. Ale miałem jak boloooo czasami. Wowczas ratunkiem było szybko kliknąć w dana galę, nim reklama wskakiwała - co nie było łatwe :-)
 
ok, podepnę się. Kiedyś już o tym pisałem, ale problem wciąż występuje: gdy wchodzę na cohones z poziomu telefonu (android 2.3.7, wbudowana przeglądarka) to przekierowuje mnie na mmarocks. I nie pomaga wchodzenie przez google czy nawet ze strony na forum, zawsze to samo. Ten problem mam od miesiąca, przez rok było okej. Dodam, że od czasu do czasu cohones się ładuje normalnie.
 
Wszelkie problemowe kwestje zostaną rozwionzane na dniach.



Też nie mam nic przeciwko reklamą.



Natomiast do nagminnego ostatnio logowania się na cohones przy trzecim podejściu, po tym jak loguje się na głownej oraz po tym jak nie mogę zaalogować sie na forum za pierwszym razem juz tak:-)
 
Back
Top