Problem z Fight Passem / co z tą kartą?

No właśnie, jak jest z oglądaniem retransmisji z gal na FP??? Będzie można w jakiś czas po gali oglądac wszystkie walki, czy tylko te 10 gal w pakiecie?
 
A czy jest możliwość zapłaty w jakiś inny sposób? Paypal / przelew? Póki co nie dałem rady nic zrobić i będę zmuszony oglądać gale na streamie jeśli nie ma innej opcji.
 
Próbowałem bez polskich znaków, ze znakami, wielkie i małe litery, spacji nie stawiałem między imieniem i nazwiskiem, stawiałem spacje, kod pocztowy z myślnikiem i bez wpisywałem, chyba wszystkie możliwe warianty przerobiłem i ciągle to samo.







Streamie przybywam!
 
Jak macie poblokowane coś w banku lub kartę bez możliwości płacenia w sieci to nawet wpisane do góry nogami liter nie pomoże.
 
Ja wlasnie zakupilem fight pass poprzez karte visa z millenium banku, zero problemow.
 
Jeśli ktoś ma kartę z PKO BP i nie jest to kredytowa to będzie miał problem, bo ten bank jest 100lat za murzynami i karta będzie odrzucana przez ich polityke z kodami CVC2 lub CVV2, miałem ten sam problem jak chciałem robić nią zakupy w sklepie Appla po wielu telefonach do PKO o pisaniu na forum Appla z tym problemem jedynym wyjsciem było założenie darmowej karty internetowej co napisałem na 1 stronie...
 
Na Fight Pass możemy oglądać tylko europejskie i azjatyckie gale?



Jak to jest z galami z przeszłości? wszystko hula?
 
Można oglądać wszystko oprócz kart głównych gal numerowanych.



Wszystkie gale UFC z przeszłości i dość sporo z innych organizacji
 
Nie lepiej po prostu skorzystać z paypala? Dajesz wtedy "szybkie doładowanie" i dostajesz wtedy kod który wpisujesz w danych przelewu. Tak samo adres etc. Zwykle całkiem szybko się pieniążki na koncie paypal pojawiają.
 
"*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time." Chyba jednak można? Nie wiem dokładnie skąd dokładnie ta wiadomość ( w którym miejscu)
 
Ten sam problem ma takze wiele osob z innych krajow, nawet z USA.Firma ktora obsluguje Fight Pass chyba jest nie najwyzszych lotow."Wybrani" uzytkownicy maja problemy z platnoscia za usluge.
Jest takze wiele innych problemow z FP.W koncu to wciaz wersja Beta.
 
cały czas się łudzę że to błąd.



Jeszcze mam kilka dni okresu ale jak się nie wyjaśni trzeba będzie anulować.



chiałem płacić a trzeba będzie kraść
 
kto tu kogo okrada?



pewnie wiele osób się nie skapnie i im ścągnie 70zł bo karta na stałe dodana.



To podchodzi pod UOKIK
 
Jeśli cena Ci nie odpowiada to nie kupujesz i tyle w tym temacie. Rozumiem że jak będę uważał że coś jest za drogie to mogę to zaje*** :D?
 
jestem pewnie w 0,01% które wykupiło fightpass. Jeżeli podwyżka się utrzyma to trzeba będzie korzystać tak jak wszyscy z alternatywnych źródeł, które z punktu widzenia prawa są legalne, choć nieetyczne.
 
Całkiem przypadkowo, wchodząc dziś na stronę UFC Fightpass zamiast od razu się zalogować, przewinąłem w dół, a tam moim oczom ukazało się 15,99 Euro? Pomyślałem, że to jakiś żart, ale nie, po przejściu do wykupienia nowego konta jest 7 dni na darmowe testy i wyraźnie napisane, że po tych 7 dniach kwota miesięcznego zobowiązania wynosi 15,99 euro! Oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził czy podrożało wszędzie. Zatem pierwsze co to bramka proxy, serwery w USA i co widzę? $9,99! Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Francja, dalej już mi się odechciało sprawdzać, we wszystkich tych krajach cena wynosi 7,99 euro. Czyli ok Polska ma taki dobrobyt, że nas stać, by płacić 2x więcej •
 
już zadziałełem. Suport się zainteresował, poprosił o screeny. Może to rzeczywiście błąd skoro cały świat ma 10$/ 8 euro
 
Jeśli cena Ci nie odpowiada to nie kupujesz i tyle w tym temacie. Rozumiem że jak będę uważał że coś jest za drogie to mogę to zaje*** :D?


To bardzo ciekawe co piszesz. Powiedz mi w takim razie, jak ty będziesz oglądał gale PPV. Rozumiem, że jak nie zapłacisz, to nie będziesz oglądał nie tylko na stremie, ale również z odtworzenia. Zamierzasz kogoś oceniać, proponuje zacząć od siebie
 
Mam już oficjalną odpowiedź. Niesety trzeba będzie niezwłocznie wypowiedzieć bo 70 zł to przegina.

Fight Pass za 10$ był genialny, szkoda że nas oszukali, kolejny już raz

Polacy kochają UFC bez wzajemności


Greetings,



Thank you for the additional information. The UFC has confirmed that is now the price in Poland. If you have any additional questions please let us know.



Thank you,



UFC.TV Support
 
A w niemcach połowę tego kosztuje FightPass gdzie ludzie zarabiają po chuju więcej ;d



d7fa75cd80da0.jpg
 
Pewnie usłyszeli że jesteśmy zieloną wyspą.



Ciekawe czy zaszczyt 2 razy droższego FP-a dotyczy tylko Polski
 
Polska była pewnie krajem w Europie, w którym najwięcej ludzi od razu powykupowalo fp, zobaczyli, że burżujazja i same arystokraty w Polsce to jebli se podwójnie
 
@Dzucze



Dobrze, zacznę od siebie. Nie będę oglądał UFC ani z stream-u, ani z fightpass ani z odtworzenia.



Kupuję od samego początku legalnie gale KSW.



Masz jeszcze coś do dodania?



Ps w Orange Sport też nie oglądałem bo nie chciało mi się zarywać nocy. Oglądam każdą inna galę która leci legalnie np Cage Warriors, M1
 
Back
Top