Problem z Fight Passem / co z tą kartą?

Calo

WSOF
Bantamweight
A więc, próbuję odpalić tą nową usługę. Zalogowałem się przez facebooka i mam uzupełnić dane swojej karty, mimo ze na 7-dniowego triala nie ma co z niej korzystać. Po wklepaniu danych sprawdzonych 10 razy pojawia mi się raz za razem komunikat:

*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.


Miał ktoś kiedyś coś podobnego gdiześ, i wie jak ewentualnie temu zapobiec?
 
jak to wygląda z tym fightpasem? Mozna na nim oglądać tylko europejskie gale UFC+ mase tych "dodatków"? Bo rozumiem że o numerowanych galach nie ma mowy?
 
Numer karty sprawdzałem dużo razy. Adres jest poprawny, nie wiem tylko jak z kwestią polskich znaków, chcoiaż próbowałem i tak i tak.
 
A dokonywałeś płatności kartą kiedykolwiek wcześniej ? Jeżeli nie to na 99% masz zablokowane płatności kartą przez internet. Skontaktuj się z bankiem o odblokowanie.
 
Logan, płaciłem kartą oczywiście w terminalach sklepowych, ale przez internet nigdy nie dokonywałem wpłat na zasadzie wpisywania danych karty. Możliwe że w tym leży problem. Dzięki za spostrzeżenie.
 
Logan, płaciłem kartą oczywiście w terminalach sklepowych, ale przez internet nigdy nie dokonywałem wpłat na zasadzie wpisywania danych karty. Możliwe że w tym leży problem. Dzięki za spostrzeżenie.


To na pewno chodzi o to, zablokowane placenie karta przez internet :)
 
Moze to pomoże, chociaż temat jest inny do sedna: Chcąc kupić jakies aplikację,gazety itp na iPada również trzeba mieć kartę kredytową której nie posiadam można to obejść zakłądając kartę internetową bez plastiku ( tak się kiedyś nazywała ) http://prepaid.bzwbk.pl/karty-internetowe/karty-internetowe.html
 
To sobie obejrzałem UFC na Fight Passie, mam ten sam problem. Też dokonywałem płatności w sklepach, ale nigdy przez internet...



Poradziłeś sobie jakoś z tym Calo?
 
Debetowa wystarczy. Ja kredytowej nie mam a poszło bez problemu - na debetoweł właśnie.
 
@Renato



A konkretniej?



Edyta:



Właśnie ze zwyczajnej debetowej spróbowałem i to samo... Chyba jestem skazany na:



video-player-loading.gif




:-)
 
Ja próbowałem karty kredytowej (MasterCard World), którą regularnie kupuję przez internet i pojawia mi się komunikat, że numer karty jest nieprawidłowy. Kontaktowałem się z bankiem i powiedzieli, że z ich strony wszystko jest ok, mam wszystko odblokowane. Przy drugim telefonie w tej samej sprawie, zresetowali mi jakieś hasło, ale to też nie pomogło i dalej nie mogę korzystać z UFC Fight Pass. Próbuję od bodajże wtorku i dalej nic, w między czasie 2 razy używałem karty na zakupy przez internet i nie było żadnego problemu.
 
Calo, może Twoja karta nie obsługuje płatności przez internet. Z reguły, poza wyjątkami, debetówki, które nie mają wypukłych numerów nie posiadają tej funkcji.
 
Nie wiem o co w tym chodzi. Mi nie przyjęło 2 kart kredytowych i 1 debetowej. Dopiero za czwartym podejściem przyjęło jeszcze inną kartę debetową...
 
@up



Próbowałem z kartą kredytową VISA i debetówką z oznaczeniem VISA, z polskimi i bez polskich znaków, niestety ten sam rezultat.
 
mam ten sam problem z kartą master card w alior banku!!! Będą doły jak będę skazany na streem w kiepskiej jakości!
 
poszło z kartą z milenium banku, żada karta moja i żonki z alior baku nie działała. Więc jeżeli macie możliwość popróbujcie z innymi bankami.
 
Jakub ma w Alior i działa, żona steela ma w Alior i nie działa... Mam wrażenie, że FP rzuca monetą kogo zaakceptować, a kogo nie. ;)



Ja niestety mam wszystko w jednym banku, więc akurat w tym aspekcie nie mam pola manewru. Szajseeee!
 
Karta poszła bez problemu ale mam takie pytanie czy na tym 7 dniowym trialu to jest jakaś ograniczona wersja?



Ultimate Finale nations mam tylko 3 odcinki najnowszy z 29 I, brak gal z 2014, np ostatniej azjatyckiej







przy macau mam We're sorry, but the page you are looking for does not exist.



Rousey Mcmann mogę sobie kupić za 54$
 
Mi dopiero poszła 3 karta z BZWBK, więc to nie od banku zależy. Tylko moim zdaniem trzeba kombinowac z imieniem, nazwiskiem, adresem- polskie znaki i małe/wielkie litery
 
Wydaje mi się, że dobry. W sumie przez neta nie płaciłem kartą, więc zapytam. Security code to te 3 cyfry po stronie karty bez numeru karty (mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi)?
 
a już opanowałem trzeba inaczej szukać. Jest macau są ultimate finale.



Niesety na tablecie w aplikacji nie da się tego obejść. Słabo.



Wyszukiwanie i przeglądanie ssie
 
Back
Top