Prośba do userów - oddanie głosu w konkursie

Uefo

Maximum FC
Bantamweight
Pomóżcie mojemu, że tak powiem znajomemu w konkursie na wspólny kawałek z Te-Trisem. Wchodzimy na stronę



mixtape.com.pl i oddajemy głos na Yappe. Z góry dzięki ;)
 
Daj odnośnik do tego Yappy, bo nie moge znaleść.... kurna co za głąb ze mnie i nieogar -_-



edit:



po prawej jest jakas lista i znalazlem yappe i kliknolem w czarny kwadrat, dobrze kliknąłem ?
 
Mi na netbooku też nie odnajduje całej tej listy. Klikasz w czarny kwadracik, on się zaznacza i klikasz głosuj ;)
 
Yappe dziekuje wszystkim, którzy oddali głos.



Podbijam, bo największa aktywność jest teraz chyba :)
 
Będzie miał chłopaczyna ciężko, bo ludzie bardzo się pchają, ale jakby co 10 osoba z zarejestrowanych na forum oddała swój głos to myślę, że spokojnie by przeszedł do ostatniego etapu w którym jak na mój gust ma szanse wygrać.
 
Jako że uczestnik tego konkursu jest moim dobrym znajomym, to podbijam jeszcze raz (konkurs trwa do 12tego, więc jak temat będzie opadał to nie nachalnie ale jednak co jakiś czas podbiję). Co trzeba zrobić, wchodzi na mixtape.com.pl - po prawej stronie masz listę uczestników, odnajdujesz zwrotkę typka o ksywie Yappe i oddajesz na niego głos. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy to uczynią.
 
powiedz, ze na konwencie postawisz kazdemu glosujacemu piwo, to glosow bedzie masa xD
 
@ zoom Tego nie mogę powiedzieć :D Mogę jednak obiecać, że ten ziomek jeśli się dostanie do tego numeru i teledysku to pozdrowi całe Cohones.
 
Podbijam. Myślę, że codziennie koło 20tej będę to robił, zostało jeszcze 6 dni. Bardzo proszę, gdyby, choć 20% aktywnych użytkowników oddało głos na Yappego, to nie musiałby się martwić już o swoje dalsze losy w tym konkursie.
 
Podbijam.



http://mixtape.com.pl/konkurs/konkurs-mixtape-feat-wybieramy-10-finalistow - oddajemy głos na "Yappe".
 
Poszło. Kumpel trochę jest do tyłu bo do pierwszego miejsca brakuje ok 300 głosów.



Jednak powodzenia :)
 
Dzięki wszystkim, którzy do tej pory oddali głosy w konkursie. Korzystając z tego, że teraz jest największa aktywność userów podbijam temat i ponawiam prośbę ! :) Ostatnie dni konkursu.
 
Jeszcze tylko 2 dni głosowania ! (i dam wam spokój) pełna mobilizacja Panowie, walczymy o coś, jak Popek.
 
Panowie, ostatnie godziny konkursu, proszę o wasze wsparcie !!! wchodzimy na www.mixtape.com.pl i oddajemy głos na "Yappe". Z góry dzięki !
 
Back
Top