Prośba do Rocksów :)

malinowsky

UFC
Lightweight
408759_418289171567656_722773707_n.jpg




Pitbull ogłosił konkursiwo. Do wygrania jest koszulka Kultiego. Licze na małą pomoc z waszej strony. Cztery osoby z największą ilością lajków wygrywają. Konkurs jest do wtorku 12:00 :-) Mam nadzieję że społeczność Cohones jak i ludzie dobrego serca pomogą mi:-)



LINK DO ZALAJKOWANIA: https://www.facebook.com/malinowskymichal/posts/176215545836474?ref=notif&notif_t=like







Z góry dzięki!:-)
 
Poszło, tylko jak Ci jeszcze raz dostawca odetnie internet w najważniejszym momencie Twojej kariery na forum, to odbieram lajka.
 
Najważniejszy moment to będzie z Kawulem:-) Ja byłem po pierwszej konfie skłonny wysadzić Vectrę więc teraz może sie ze mnie Breivik zrobić. Niech uważają.



Dzięki:-)
 
jaki cwaniaczek ;] nic Ci to nie pomoże, bo zaraz wszyscy wstawią tu swoje liniacze ;]
 
Reszta chłopaków niech też zapodaje linki, podlajkuję wszystkim :P
 
Od dawna wiadomo, że forum czytają tez kobiety i co poniektóre podkochują się w Venomie i Tidzeju.
 
Sorki Michał, że nie zalajkuję, ale mam pewne obawy, że po jakimś czasie zdjęcia mojej kobiety wylądują na forum. ;/
 
kheheh, wystarczy,że zablokujesz co trzeba i tylko Kaczka będzie mógł się tam dostać ;] a we wtorek możesz "odlajkować" :P
 
Sam myślałem czy by nie wziąć udziału bo koszulka całkiem fajna. Aaaale niech Ci będzie ;)
 
ja też strzeliłem lajka, łap, wygrywaj i ciesz się, ja sie spasłem troche wiec nawet nie biore udziału w konkursach :D
 
hehehe, aktywny jesteś - to nie mógł być przypadek losowy ;] zara Kaczka Twoja kobite obczai :]
 
To był czysty przypadek jak słowo daję, podobała mi się koszulka to kliknąłem "lubię to", dopiero później doczytałem że to jakiś konkurs :-)
 
Back
Top